PTT’den anlamlı kampanya « Hamle Gazetesi

PTT’den anlamlı kampanya

Bu haber 29 Haziran 2016 - 0:13 'de eklendi ve 687 kez görüntülendi.

manşet (2)PTT, Ramazan bayramı nedeniyle Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde terör örgütü ile mücadele veren güvenlik güçleri için ‘Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden’ isimli bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanyada terör örgütü ile mücadele veren güvenlik güçlerine yalnız değilsiniz mesajının verilmesinin yanında vatandaşlara tebrik kartı gönderme alışkanlığının yaygınlaştırması hedefleniyor.

Kadir Tamer

PTT Genel Merkezi tarafından Türkiye genelinde gerçekleşecek Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde terör örgütü ile mücadele veren güvenlik güçleri için ‘Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden’ isimli kampanyanın Muğla ayağı başladı. Kampanya çerçevesinde Muğla Valisi Amir Çiçek tarafından yazılan 4 adet kart Doğu ve Güneydoğu’da görev yapan güvenlik güçlerine ulaştırılmak üzere Menteşe İlçesi’nde bulunan PTT Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi.

4 ayrı tebrik kartı

Kampanya kapsamında güvenlik güçlerinin ifa ettikleri görev sırasında ulusal medyada yer alan ve büyük ilgi gören görüntülerin yer aldığı resimlerden oluşan 4 çeşit tebrik kartı hazırlandı. ‘Size Minnettarız’ sloganının yazılı bulunduğu kampanyaya ait tebrik kartları tüm illerdeki PTT İşyerlerinde müşteriler tarafından ücretsiz temin edilebilecek ve ülkenin her bölgesinde görev yapmakta olan tüm güvenlik güçlerine ücretsiz olarak gönderebilecek.

175 yıldır hizmetteyiz

Kampanya hakkında bilgi veren Muğla PTT Başmüdürü Recep Türkyılmaz, PTT A.Ş.’nin kurulduğu 1840 yılından günümüze uzanan tarihinde her daim milletinin yanında olduğunu belirtti. Türkyılmaz, “175 yıllık tecrübesi ile posta, kargo ve bankacılık alanında hizmet veren köklü kuruluşumuz PTT, postacılık ve haberleşme faaliyetleri sayesinde sadece ülkemizin tarihinde yer edinmekle kalmamış, her zaman haberleşme ve posta sektöründe dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri vatandaşlarımızın hizmetine sunarak ülkemiz için önemli bir kuruluş olma özelliğini savunmuştur.” dedi.

Kampanya için vatandaşlardan destek isteyen Recep Türkyılmaz “Vatandaşlarımızın, tebrik kartlarının üzerine güvenlik güçlerimize göndermek istedikleri mesajlarını ve il-ilçe, karakol, birlik adını yazmaları yeterli olacaktır. Göndermek istedikleri ildeki güvenlik güçlerimizin görev yerlerine tebrik kartları toplu olarak PTT görevlilerince teslim edilecektir. Vatandaşlarımız bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanacaktır. Doğu ve Güneydoğu’da destek veren güvenlik güçlerimizin yanında olduğunu anlatmak amacıyla vatandaşlarımızı kampanyamızı destekleyeceklerine inancımız sonsuzdur” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Muğla Valisi Amir Çiçek tarafından kaleme alınan kartlar Doğu ve Güneydoğuda görev yapan güvenlik güçlerine gönderilmek üzere PTT görevlilerine teslim edildi. Kampanya çerçevesinde Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş, Yönetim Kurulu Üyesi gazi Albay Sezai Kanlıyaşa, Bilim Sanayi Müdürü Ahmet Bayram, Meteoroloji Müdürü Sefer Oyulubey, Emekli Astsubaylar Derneği Başkanı Vehbi Gürel, güvenlik görevlileri için yazdıkları kartları görevlilere teslim eden isimler arasında yer aldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.