PTT yılbaşında da sizi sevdiklerinize kavuşturacak « Hamle Gazetesi

PTT yılbaşında da sizi sevdiklerinize kavuşturacak

Bu haber 27 Aralık 2017 - 23:49 'de eklendi ve 465 kez görüntülendi.

PTT, yaklaşan yılbaşı öncesinde, posta ve kargo hizmetlerinde özel indirimleri devreye soktu.

Haber Merkezi

PTT, yaklaşan yılbaşı öncesinde, posta ve kargo hizmetlerinde özel indirimleri devreye soktu.

Muğla PTT Başmüdürü Kenan Çınar, 2018 yılı yılbaşı dolayısıyla kampanya düzenlediklerini belirterek, “Kampanya kapsamında, Yılbaşından önceki 5 iş günü içerisinde, postaya verilen Posta Kargosu ve Acele Posta Servisi Kurye gönderilerine yüzde 25 indirim uygulanacaktır” dedi

Muğla PTT baş Müdürü Kenen Çınar; ‘‘PTT A.Ş. Genel Müdürlüğümüz tarafından, bu yılbaşında da;  yeni yıl hediyelerini kargoyla ulaştırmak ve sevdiklerine tebrik kartı göndermek isteyenleri mutlu etmek amacıyla posta ücreti müşteriden tahsil edilmek üzere, yılbaşına özel ve ücretsiz dağıtılacak “tebrik kartı kampanyası” ile ‘’kargo indirimi kampanyası’’ düzenlenmiştir. Yılbaşından önceki 5 işgünü içerisinde (25-26-27-28-29 Aralık) postaya verilen Posta Kargosu ve APS Kurye gönderilerine yurtiçinde %25 indirim (Herhangi bir indirimden faydalanan gönderilere ayrıca bu indirim uygulanmaz ) uygulanacaktır. Kültürel zenginliklerimizi muhafaza edebilmek adına PTT A.Ş. kendi üzerine düşen görevleri yerine getirmeye devam etmektedir. Kimilerinin zamanı veya modası geçti olarak tanımladığı, oysaki bir gelenek olarak adlandırılabilecek olan ve aynı zamanda ayrı ayrı karakterlerin birbirlerine olan heyecanlarını, özlemlerini, isteklerini belki de hasretlerini, kısacası zarfın içine yerleştirilen duyguları ifade eder tebrik kartları, aslında anıları biriktirmektir.

Saygıdeğer Muğlalılar ile PTT’nin bugüne gelmesinde emeği geçen tüm emekli ve çalışanlarımızı sevgi ve saygıyla selamlar, 2018 yılının Ülkemize, Milletimize ve Şirketimize hayırlı olmasını dilerim’’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.