PTT 176. yaşını kutladı

Bu haber 25 Ekim 2016 - 0:07 'de eklendi ve 514 kez görüntülendi.

ptt-176-yilini-kutladi-1PTT’nin kuruluşunun 176. yılı olması nedeniyle Muğla PTT Başmüdürlüğü’nde işlem yapmak için gelen 176. müşteriye hediyeler verildi.

Dilhan Dumanoğlu

PTT’nin kuruluşunun 176. yılında Muğla Menteşe PTT Başmüdürlüğü’nde işlem yapmak için gelen 176. müşteriye hediye verildi. Muğla PTT Başmüdürü Kenan Çınar ile PTT personelleri Vali Amir Çiçek’i ziyaret etti. Türkiye’nin en köklü kamu kurumlarından olduğunu kaydeden Çınar, “Şirketimizin ilk defa 23 Ekim 1840 yılında zor şartlarda ve kısıtlı imkânlarla başladığı hizmet serüveninin 176. Kuruluş Yıldönümünü birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın büyük onurunu yaşıyoruz. Bugün itibariyle, Başmüdürlüğümüz sorumluluk alanı içinde 16 Merkez, 59 Şube, 19 Acente olmak üzere toplam 94 işyerinde, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımız, Posta, Banka ve Lojistik alanlarında müşteri memnuniyetini sağlayarak standartların üzerinde hizmet verme hedef ve bilinci ile kesintisiz yenilenerek, değişerek ve gelişerek daha nice yıllar devam edecektir. Halkımızdan aldığımız güven ve güç ile bu kutlu hizmet yolculuğunda 176 yılı geride bırakan bir Kurumun mensubu olarak PTT’nin bugüne gelmesinde emeği geçen tüm emekli ve çalışanlarımızı sevgi ve saygıyla selamlar, 176. Kuruluş Yıldönümünün Ülkemize, Milletimize ve Şirketimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

PTT’nin 176. Kuruluş yılı olması nedeniyle merkez binasında işlem yapmak için gelen ve 176. sırada olan güvenlik görevlisi Sefa Çolakoğlu’na PTT Başmüdürü Kenan Çınar tarafından saat ile pul albümü hediye edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
AYHAN GÜDEN 25 Ekim 2016 / 13:47

P.T.T gibi güzide bir kuruluşun ve oğlumun da bu kurumda çalışıyor olması gururuyla 176. kuruluş yıldönümünüzü kutlar, Türk milletimize verdiği üstün gayret ve başarılarının devamını ve tüm çalışanlarına sağlık , mutluluk ve huzur dolu nice hizmet veren yıllar dilerim.