Projenin Muğla ayağı başladı « Hamle Gazetesi

Projenin Muğla ayağı başladı

Bu haber 22 Ocak 2019 - 1:22 'de eklendi ve 1.350 kez görüntülendi.

Adalet Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde Türkiye genelinde, denetimli serbestlik müdürlüklerince kamu hizmeti cezasını infaz eden hükümlüler tarafından yarıyıl tatilinde okulların boya, tadilat, temizlik işlerinin yapılması için hazırlanan projenin Muğla ayağı başladı. İl genelinde başlayan proje kapsamında Muğla’nın Menteşe ilçesinde Düğerek Şehit İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu’nda tadilat ve temizlik çalışması yapıldı.

Kadir Tamer

Adalet Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde Türkiye genelinde, denetimli serbestlik müdürlüklerince kamu hizmeti cezasını infaz eden yükümlüler tarafından yarıyıl tatilinde okulların boya, tadilat, temizlik işlerinin yapılması için hazırlanan projenin Muğla ayağı başladı.

Muğla’da Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nce kamu hizmeti cezasını infaz eden yükümlüler (hükümlüler), proje kapsamında okulların bakım ve onarımını yapacak.

Proje kapsamında ilk çalışma Muğla’nın Menteşe ilçesinde Düğerek Şehit İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu’nda gerçekleşti. Okulların yarı yıl tatili boyunca Muğla’da 7 okulda kamu hizmeti cezası kapsamında infaz işlemlerine devam edilen yükümlüler tarafından okullarda yapılacak boya, tadilat ve temizlik işlemleri okulların açılacağı 4 Şubat tarihine kadar devam edeceği açıklandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.