Profesör Dr. Cinaz dur durak bilmiyor

Bu haber 03 Mayıs 2015 - 20:47 'de eklendi ve 970 kez görüntülendi.

profosor155165156Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz seçim çalışmalarını Yatağan ve Milas ilçelerinde sürdürdü.

Haber Merkezi

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz seçim çalışmalarını Yatağan ve Milas ilçelerinde sürdürdü. Gittiği her yerde yoğun ilgi ile karşılaşan Prof. Dr. Cinaz, gördüğü bu ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Cinaz, tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisinin Muğla ve ilçelerinde de hissedilir derecede yükselişte olduğunu söyleyerek 7 Haziran akşamı Muğla’da Milliyetçi Hareket Partisi güneşi doğacak diye konuştu.

MHP Muğla 2. Sıra Milletvekili adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz, seçim çalışmaları kapsamında Yatağan ve Milas ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. İşadamı Doğan Rodos, Rodos süt, yem fabrikalarının yanı sıra Kapubağ Mahallesi, Bozarmut Pazar, Ören yağlı pehlivan güreşleri, Milas’ın Beçin Mahallesi, Turgut ve Yeşilbağcılar Mahallelerini ziyaret etti. Prof. Dr. Peyami Cinaz; Yatağan sanayi sitesi esnafını ziyaret etti. Tüm sanayi esnafıyla tek tek görüştüğünü kaydeden Cinaz, “Ben Bozüyük’lüyüm, Yatağan’lıyım, köylü çocuğuyum sizlerin sorunlarını biliyorum ve halkımızdan destek bekliyorum. Gazi Üniversitesi Öğretim Üyeliği, Dekanlık, Gazi Hastanesinde Başhekimlik görevlerinde bulundum ve birçok öğrenci yetiştirdim. Şimdide bu bilgi ve birikimlerimi Yatağan’ıma, Muğla’ma hizmet edebilmek için aday oldum. Parti ayrımı gözetmeksizin halkımızdan büyük bir destek bekliyorum. Seçilmem durumunda da parti ayrımı gözetmeksizin Muğla’ma en iyi hizmeti yapacağım. Yatağanımızdan uzun yıllar vekil çıkmadı sizlerin desteğiyle bunu da gerçekleştirmek istiyorum” dedi.

Sanayi sitesi sakinleri de; mevcut ekonomik durumdan memnun olmadıklarını dile getirdiler. Prof. Dr. Peyami Cinaz’ı içtenlikle karşılayan sanayi esnafı 7 Haziran seçimleri için başarılar dilediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.