PROF. DR. YÜKSEL ÖZDEN NELER YAPMIŞ NELER

Bu haber 30 Eylül 2013 - 9:27 'de eklendi ve 4.281 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin KOCABIYIK
Ak Partinin Muğla Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden başta Muğla olmak üzere ilçe, belde ve köylerdeki başarılı çalışmaları her kesim tarafından takdirle karşılanmakta. Şimdi bazı okurlarım bu nereden çıktı diyebilir. Siyasi görüşlerim ayrı olsa da Muğla adına kim ne güzellikler yaptıysa kendisini kutlamak gerektiği kanısındayım. Tıpkı Prof. Dr. Yüksel Özden’in çalışmaları gibi Fethiye’den olsun, Bodrum’dan olsun ilçelerin çoğundaki gazeteci meslektaşlarımla bilgi alışverişi yaparız.
Almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda Sayın Özden hemen hemen her ilçenin köyleri de dâhil olmak üzere devlet adına birçok yatırımların yapılmasında büyük katkıları olmuş bir Ak Parti Milletvekilidir. Gitmiş olduğu açılış törenlerinde olsun, parti toplantılarında olsun kendisi sevgi ve saygıdan olacak ki bir bakan düzeyinde ilgi görüyor. Bu konuyu kabullenmek gerekir. Muğla’mız adına güzellikler getiren hangi partiden kim olursa olsun saygı duymaya mecburuz.
Tıpkı Muğla ve İlçelerine şimdiye kadar hiçbir iktidar milletvekilinin getiremediği çalışmaları Yüksel Özden getirdi de onun için söylüyorum. Ha aklıma gelmişken onu da söyleyeyim. Benim bu yazım üzerine Ak Parti ile bir ilişkim olduğunu da sanmayın. Siyasi görüşüm belli olmasına rağmen bu tür tarafsız yazılar yazabiliyorum. Muğla’mıza bir taş üstüne taş koyan kim olursa olsun hep onurlandırmışımdır. Tıpkı geçmiş dönemlerde Muğla’da valilik görevinde bulunan bazı valilerime onurlandırdığım gibi.
Yüksel Bey hakikaten adam gibi adamdır. Güler yüzlü sevecen tavırlı insanları kırmamaya özen gösteren bir yapıya sahip kişiliği vardır. Partili dostları ile olduğu gibi bürokratlarla da iyi geçinen saygın bir parlamenterimizdir Muğla’ya büyük katkıları hala devam eden Prof. Dr. Yüksel Özden milletvekilimiz. Aynı terbiye çatısı altında değerli bir isimden bahsedeceğim.
Sayın Özden’in eli ayağı kulağı olan danışmanı Muğlalı hemşerimiz Selçuk Bey. Bu değerli kardeşimizde Sayın Özden Muğla’da olsun, Ankara’da bulunduğu sıralarda olsun gecesini gündüzünü 24 saat ayakta ve büroda hizmet eden ve yapmış olduğu bu çalışmalardan da memnun olan yine ayrıca Muğlalı Ak Partililerin de sevdiği ve saydığı çalışkanlığı ile benimde takdir ettiğim değerli bir kardeşimizdir Selçuk Bey. Ne mutlu böyle güzel bir şekilde ikili çalışmaya. Hele her şey Muğla için olursa bu güzellikte her zaman olur diyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.