Prof. Dr. Nurettin Demir dur durak bilmiyor

Bu haber 16 Mayıs 2015 - 0:58 'de eklendi ve 820 kez görüntülendi.

nurettinCHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Demir, Muğla’nın tüm ilçelerini karış karış dolaşıp vatandaşlardan CHP adına oy istiyor.
Hüseyin Kocabıyık
7 Haziran genel seçimlerine kısa bir süre kala Prof. Dr. Nurettin Demir yoğun bir şekilde gece gündüz demeden çalışma içinde olup partili vatandaşlarının haricinde ilçelerdeki resmi dairelere de uğrayıp devlet memurlarından da oy istemekte olduğu görüldü.
Bu hafta içinde Ortaca, Dalaman, Köyceğiz ve Marmaris ilçelerinin haricinde önceki günde Datça ilçesine gidip CHP’liler tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Sayın Demir, Datça İlçe Başkanı Önel Akdeniz, Kadın Kolları Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer tarafından yalnız bırakılmadı. Bilhassa bayan seçmenler tarafından aşırı ilgi gören Sayın Demir kendisine gösterilen ilgiden dolayı bayan seçmenlere teşekkür etti.
CHP adına yapmış olduğu konuşmalarda, AKP iktidarının 7 Haziran’da gitmesi gerektiğini, tek alternatifin ise CHP’nin iktidara gelmesi gerektiğini, nedeninin ise bugünün AKP iktidarının ülkeyi karanlığa sürüklediği olduğunu kaydeden Demir, “Vatandaşlarımızın çoğunluğu ekmek parası dahi bulamıyor, ekonomi bozuk. Türkiye’de her gün değişik olaylar oluyor. Ülke nereye gidiyor? İşte biz de CHP olarak iktidara geldiğimizde hepsinden tek tek hesap soracağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.