Potanın Edirneli Perileri

Bu haber 26 Mayıs 2013 - 20:33 'de eklendi ve 1.040 kez görüntülendi.

potanınedirneliperileri12315461Muğla’da 25-27 Mayıs tarihleri arasında oynanan Türkiye Basketbol Kadınlar 2. Lig Final grubu maçlarına katılan Edirnespor Bayan Basketbol takımı Akyaka’ya hayran kaldı.
Hasan Telli
Edirne’nin basketbolda tek temsilcisi olarak kalan Edirnespor Bayan Basketbol Takımı zorlu mücadelelerin öncesinde kamp yaptıkları Hamle Otel’de hem moral depolayıp hem de Akyaka’nın eşsiz doğasının tadını çıkardılar.
Gurup maçları öncesi Hamle Otel’ye yerleştiklerini belirten Edirnespor Genel Menajeri Gönültaş; “Edirne ili olarak Basketbol’a önem veren bir iliz. 2000 Yılı dünya liseler şabiyonasında dünya şampiyonluğunu yakalayan takımın ve 2005 yılında Avripa şampiyonasında derece yapan takımlar olarak Edirne basketbol başarılarına alışmış bir il. Bizlerde bu başarılara bir yenisin eklemek için Muğla’da oynanacak gurup maçlarına geldik. Genç dinamik bir ekibimiz var. Şimdiye kadar oynadığımız maçlarda genç ve tecrübesiz olmamızın cezasını çekiyoruz. Oyuncularımız bir anda demoralize olup kazanacağımız maçları verebiliyor ”dedi.
Her maç sonrasında Hamle Otel’de maçın kritiğinin yapılmasının ardından Akyaka’nın doğasıyla baş başa kaldıklarını da belirten Edirnespor Genel Menajeri Gönültaş; “Maçlarımızı kazanalım kaybedelim her maç sonrası maç sonu kritiğimizi Hamle Otel’de yaptıktan sonra Akyaka’nın doğası ile baş başa kalıyoruz. Burada kış ayları da ılıman geçtiğini öğrendik. Edindiğimiz bilgilere göre kış aylarında da Kamp yapmık için Akyaka ve Hamle Otel önemli uğrak noktalarından biri olabilir. Bizler gibi bir çok takım burada rahatça kamp yapıp form tutabilir ”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.