Polislerden örnek davranış

Bu haber 31 Mayıs 2019 - 0:16 'de eklendi ve 359 kez görüntülendi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ihtiyaç sahibi vatandaşlar için kot pantolon ve tişört yardımında bulunuyor.
Haber Merkezi

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından temin edilen kot pantolonlar ve tişörtler Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ile Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri koordinesinde ihtiyaç sahibi 704 vatandaşa ulaştırılacak.
Suçlularla mücadelesini sürdüren Muğla Emniyet Müdürlüğü, diğer yandan da sosyal sorumluluk projelerinde üstlendiği görevler ile de vatandaşa ulaşıyor. Muğla Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından temin edilen 92 adet ‘Ramazan Bereket Paketi’ ihtiyaç sahiplerine ulaştırılırken, Ramazan Bereket Paketleri Menteşe İlçesi polis sorumluluk bölgesinde 15 mahalle muhtarı ve polis ekipleri tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edilmişti.
Sosyal sorumluluk projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri bu defa ihtiyaç sahibi 704 vatandaşa ulaştırılmak üzere temin edilen kot pantolanlar ve tişörtler temin etti. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ile Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri koordinesinde Muğla ve İlçelerinde ihtiyaç sahibi 704 vatandaşa ulaştırılacak kot pantolonların ve tişörtlerin ulaştırılmasında mahalle muhtarlarından da destek alınacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.