Polisin dikkatinden kaçmadı « Hamle Gazetesi

Polisin dikkatinden kaçmadı

Bu haber 16 Aralık 2017 - 1:44 'de eklendi ve 1.055 kez görüntülendi.

Menteşe İlçesi’nde bulunan otogarda bir vatandaş tarafından otogar girişinin hemen yanında ki iki duvar arasına bırakılan şüpheli çanta kısa süreli paniğe neden oldu. Otogar gişelerinin bulunduğu bölgede bulunan şüpheli çanta nedeni ile çalışanlar ve vatandaşlar dışarı çıkartılırken çantanın sahibi bir süre sonra görevliler tarafından bulununca herkes rahat nefes aldı.

Kadir Tamer

Menteşe İlçesi’nde bulunan otogarda bir vatandaş tarafından otogar girişinin hemen yanında ki iki duvar arasına bırakılan şüpheli çanta kısa süreli paniğe neden oldu.

Edinilen bilgiye göre öğle saatlerinde Menteşe İlçesi’nde bulunan otogar girişinin yanında bulunan iki duvar arasında bulunan çanta otogar polisinin dikkatini çekti. Çantanın sahibinin kim olduğunun belirlenmesi amacıyla güvenlik kamerasını inceleyen otogar polisi bir süre gişelerin olduğu bölgede dolaşan bir kişinin çantayı bırakarak otogardan ayrıldığını tespit etti. Otogar polisinin kimliği belirlenemeyen kişinin şüpheli hareketleri nedeni ile durumu haber merkezine bildirmesi üzerine bölgeye takviye ekip sevk edilirken önlem amacıyla gişe çalışanları ile vatandaşlar otogardan çıkartıldılar.

Çay bahçesinde bulundu

Bir süreliğine gişelerin bulunduğu bölgeye kimse alınmazken olay yerine polis ekipleri ile bomba imha uzmanı sevk edildi. Yapılan çalışmalar sonucunda çantanın sahibinin otogarın hemen yakınındaki bir çay bahçesinde bulunduğu tespit edildi. Polis gözetiminde çantanın bulunduğu aklana getirilen ve ismi D.G. olduğu öğrenilen şahıs çantanın kendisine ait olduğunu söyledi. Yapılan incelemede çantada D.G.’ye ait giysilerin bulunduğu belirlendi. GBT kontrolünün ardından çantanın sahibi D.G. polis tarafından serbest bırakıldı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.