Polis Haftası kutlandı

Bu haber 11 Nisan 2017 - 9:10 'de eklendi ve 403 kez görüntülendi.

10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Cumhuriyet meydanında bulunan Atatürk Anıtına çelenk koydu.

Metin Karakoç

10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Cumhuriyet meydanında bulunan Atatürk Anıtına çelenk koydu.

Cumhuriyet meydanında düzenlenen törene Muğla Vali Yardımcısı Kamil Kökten Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Neci Topuz, Milli Eğim Müdürü Celalettin Ekinci Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Ak Parti İl Teşkilatı, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, MHP Menteşe İlçe Başkanı, polis teşkilatı, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya şunları söyledi:

“Yüce Türk Milletinin sevgisini ve güvenini kazanmış, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Cumhuriyetin değerlerine sahip, geçmişi başarılarla dolu Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş, yıldönümü kutluyoruz. Kurulduğu günden beri güvenlik ve asayişin sağlanmasında büyük görev üstlenen Türk polis teşkilatı; kendini sürekli yenileyen, modern çağın gerektirdiği bilgi ve teknoloji kullanan, insan hak ve özgürlüklerine saygılı olarak hizmet etmeye devam etmektedir. Gücünü yasalardan ve desteğini aziz milletimizden alan Türk Polis Teşkilatı, Dün olduğu gibi bugün de milletimizin birlik ve dirliğine, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kast eden, içeride ve dışarıda yapılan her türlü hain saldırı ve girişimlere karşı devletin ve milletin safında yer alarak, şer odaklarına hak ettikleri cevabı vermiştir. Bu vatan uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.