Polis Amca Kütüphanesine yazar desteği « Hamle Gazetesi

Polis Amca Kütüphanesine yazar desteği

Bu haber 16 Aralık 2017 - 1:40 'de eklendi ve 495 kez görüntülendi.

Yazar Koray Avcı Çakman’dan Dumlupınar İlkokulu’nda teşhir edilmekte olunan Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destek geldi.

Haber Merkezi

Yazar Koray Avcı Çakman’dan Dumlupınar İlkokulu’nda teşhir edilmekte olunan Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destek geldi.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde Polis Amca isimli çocuk kütüphanesinin teşhir edilmesine başlanılmıştı.

Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü Menteşe Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar İlkokulu Müdürlüğü ile ortaklaşa Dumlupınar İlkokulu hizmet binasında teşhir edilmekte olunan çocuk kütüphanesi ile Polis vatandaş işbirliğinin dolayısıyla da devlet vatandaş işbirliğinin en üst seviyeye taşınması amaçlanıyor. Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destekler her geçen gün artarak devam ederken, kütüphanenin teşhir işleminin önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor. Kütüphaneye son olarak tanınmış yazar Koray Avcı Çakman ‘dan da destek geldi.

Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘ı makamında ziyaret eden Yazar Koray Avcı Çakman kendi eseri olan kitaplarını imzalayarak Polis Amca isimli kütüphaneden öğrencilerin okumasına sunulması için Tümer Yılmaz ‘a takdim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.