Polis Amca Kütüphanesine destekler büyüyor « Hamle Gazetesi

Polis Amca Kütüphanesine destekler büyüyor

Bu haber 25 Aralık 2017 - 1:10 'de eklendi ve 513 kez görüntülendi.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ‘nden Dumlupınar İlkokulu ‘nda  bulunan Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destek  geldi.

Metin Karakoç

Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine başlanılmıştı. Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Dumlupınar İlkokulu Müdürlüğü ile ortaklaşa Dumlupınar İlkokulu hizmet binasında bulunan çocuk kütüphanesi ile Polis vatandaş işbirliğinin dolayısıyla da devlet vatandaş işbirliğinin en üst seviyeye taşınması amaçlanıyor.

Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destekler her geçen gün artarak devam ederken, kütüphanenin teşhir işleminin önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor. Kütüphaneye geçtiğimiz günlerde Muğla’nın seçkin okulları arasında gösterilen Akyaka Cahit Belkız Güneyman Dumlupınar İlkokulu’ndan destek gelmişti. Bu kez de Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden Dumlupınar İlkokulunda  teşhir edilmekte olunan Polis Amca isimli çocuk kütüphanesine destek  geldi. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz temin ettikleri kitapları Polis Amca isimli kütüphanede teşhir edilmek üzere Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘a teslim ederken ileriki günlerde de kitap desteklerinin devam edeceği öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.