Piri Reis’te İngilizce olimpiyat şenliği

Bu haber 07 Mayıs 2013 - 19:01 'de eklendi ve 927 kez görüntülendi.

pirireisteingilizce12313126546Piri Reis kolejin’nin ev sahipliğinde Aydın ve Muğla il ve ilçe özel okullarının katılımı ile gerçekleştirilen İngilizce olimpiyatı heyecanlı geçti.
Haber Merkezi
Piri Reis kolejin’nin ev sahipliğinde Aydın ve Muğla il ve ilçe özel okullarının katılımı ile gerçekleştirilen İngilizce olimpiyatı heyecanlı geçti. Olimpiyatlara 10 okuldan 120 öğrenci katıldı.
Öğrenciler dereceye girebilmek için büyük gayret gösterirken kıyasıya yarıştılar. Piri Reis Koleji yarışmada 1 altın ,2 gümüş ve 5 bronz madalya kazandı.
7.sınıflarda Ömer Deveer speaking(konuşma) branşında Altın madalya alırken, 4.sınıflarda speaking(konuşma) branşında Alperen Baykara bronz, listening(dinleme) branşında Cemile Erdil bronz, reading&writing branşında da Yavuz Bingül bronz madalya ve 5.sınıflarda Emir Bedirhan Aydın speaking(konuşma) alanında bronz, Didemnur Yayman reading&writing(okuma yazma) alanında gümüş madalya almaya hak kazandılar.
6.sınıflarda Eda Yıldırım listening branşında bronz, Aliye Beyza Benli speaking branşında gümüş, Büşranur Köse reading&writing branşında bronz madalya almaya hak kazandılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.