Piri Reis Sosyal Bilimler Olimpiyatı’ndan on madalya ile döndü

Bu haber 22 Nisan 2014 - 20:12 'de eklendi ve 747 kez görüntülendi.

pirireissosyal615615651651Muğla’nın ilk özel okulu olan Piri Reis Koleji başarılarına bir yenisini daha ekledi.  İstanbul’da düzenlenen Sosyal Bilimler Olimpiyatında (SOBİO) Piri Reis Koleji, Sahne Sanatları ve İngilizce takdim alanlarında toplam on bronz madalya kazandı.

Haber Merkezi

Muğla’nın ilk özel okulu olan Piri Reis Koleji başarılarına bir yenisini daha ekledi.  İstanbul’da düzenlenen Sosyal Bilimler Olimpiyatında (SOBİO) Piri Reis Koleji, Sahne Sanatları ve İngilizce takdim alanlarında toplam on bronz madalya kazandı. Yarışmaya katılan öğrenciler, olimpiyata çok çalıştıklarını, çalışmalarının karşılığını almalarının kendilerini mutlu ettiğini, ayrıca bu organizasyon sayesinde İstanbul’u tanıma ve ekranlarda gördükleri ünlülerle buluşma fırsatı yakaladıklarını söylediler.

Okul müdürü Nuri İleri ise “Geçen yıl ulusal ve uluslararası bilim, sanat, proje ve spor yarışmalarında toplam 56 madalya kazanmıştık. Bu yıl da aynı başarıyı yakalamak için öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz planlı bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye genelinden 51 ilden 252 okulun katıldığı bu Sosyal Bilimler Olimpiyatında öğrencilerimiz özverili çalışmaları neticesinde bu başarıyı yakaladılar. Öğrencilerimize, öğrencilerimize rehberlik eden öğretmenlerimize ve bizleri ve öğrencilerimizi her zaman destekleyen velilerimize teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.