Piri Reis Öğrencileri polisleri unutmadı

Bu haber 13 Nisan 2014 - 19:34 'de eklendi ve 769 kez görüntülendi.

Piri Reis Öğrencileri polisleri unutmadıpirireispolis651616

Haber Merkezi

Piri Reis İlkokulu öğrencileri ve Çocuk Akademisi Türk Polis Teşkilatı’nın 169. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Muğla Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi Çocuk Şube Müdürü Ergin Sıcakdemir’i makamında ziyaret etti.

Öğrenciler, Türk Polis Teşkilatı’nın 169. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle öğretmenleriyle beraber Muğla Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi birim müdürlerini ziyaret etti. Öğrenciler, yanlarında getirdikleri karanfiller ve yapmış oldukları resimleri polislere takdim etti.  Daha sonra Çocuk Şube Müdürü Ergin Sıcakdemir’i de makamında ziyaret eden öğrenciler, Müdür Sıcakdemir’den faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Sıcakdemir, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Piri Reis Eğitim Kurumları Müdürü Nuri İleri ziyaretle ilgili, “Piri Reis Özel Eğitim Kurumları olarak okulda yapılan eğitim öğretim faaliyetleri ile birlikte öğrencilerin ders dışı çalışmalarla topluma kazandırma, sosyalleştirme, öz güvenin geliştirilmesi çalışmalarının yanı sıra ilimizdeki kurum ve kuruluşların tanıtılmasına yönelik çeşitli faaliyetleri de yürütmekteyiz. Aynı zamanda polis teşkilatının 169. kuruluş yıl dönümü olması münasebetiyle karakolumuza bu ziyareti yaptık. Öğrencilerimize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Muğla Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi Çocuk Şube Müdürü Ergin Sıcakdemir olmak üzere, tüm emniyet mensuplarına teşekkür eder, insanımızın mutluluğunu ve huzurunu temel hedef kabul eden, bu amaçla 24 saat esasına dayalı fedakârca hizmet sunan tüm emniyet mensubunun polis haftasını kutlarız.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.