Piri Reis Kolejinden ‘dile kolay’ bir başarı

Bu haber 28 Ağustos 2014 - 4:07 'de eklendi ve 868 kez görüntülendi.

pirireis22 Ağustos Cuma günü açıklanan 2014 TEOG yerleştirmeleri neticesinde Piri Reis Koleji 47 öğrencisini de kazandırarak yüzde 100 lük bir başarı sağladı.

Haber Merkezi

22 Ağustos Cuma günü açıklanan 2014 TEOG yerleştirmeleri neticesinde Piri Reis Koleji 47 öğrencisini de kazandırarak yüzde 100 lük bir başarı sağladı.

Aynı zamanda Piri Reis Koleji Milli Eğitim Bakanlığının bu yıl ilk defa vereceği öğrenci teşviki için velilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Okul Müdürü Yardımcısı Mehmet Koç’un yaptığı açıklamada ” Piri Reis Koleji olarak ülkemizin geleceği olan nesillerimizi yetiştirirken maddi manevi her türlü fedakârlığın yanında, çocuklarımızın akademik başarısının üst seviyede olması için çalışmaktayız. Okul Olarak 4 yıllık geçmişimizde büyük başarılara imza attık. Özellikle son yıllarda Uluslararası Proje Olimpiyatlarında elde edilen başarılar bir emeğin neticesidir. Geçmişte göstermiş olduğumuz SBS’deki başarılarımızın bir rastlantı olmadığını bu yıl da TEOG ta göstermiş olduğumuz başarımızla ispatladığımızı düşünüyoruz. Bu başarı okul olarak bizleri, gelecek yıla da kayıt yaptıran 400’e yakın velimizi ve tüm Muğla halkını memnun etmiştir. Bize güvenen ve bize çocuklarını emanet eden velilerimizin güvenini boşa çıkarmadığımızdan dolayı mutluyuz. Tüm öğretmenlerimi ve çalışanlarımı bir kez daha kutluyorum.

Mezun ettiğimiz 47 öğrencimizin 16’sı Fen Lisesi (Burslu), 1’i Sosyal bilimler lisesi,30’u Anadolu Lisesi kazanmıştır. Tüm öğrencilerimi ve velilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.