Piknik masaları yerlerini alıyor

Bu haber 06 Nisan 2017 - 23:58 'de eklendi ve 347 kez görüntülendi.

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Haber Merkezi

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kendi sera alanında ürettiği çiçekleri ilçenin her noktasına dikerken yine kendi atölyesinde imal ettiği bank ve oturma gruplarını parklara monte etmeye devam ediyor. Milas Belediyesi her alanda kapsamlı bir şekilde hizmetlerini sürdürüyor. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet sürdüren Marangoz atölyesinde üretilen Piknik masaları ve oturma grupları Milas’ın her yerinde göz kamaştırıyor.

Maliyetleri en aza indirme adına başlatılan bu çalışmalara bir yenisini daha ekleyen Park ve Bahçeler Müdürlüğü şimdide kendi imal ettiği yeni nesil piknik masalarını ilçe genelindeki mesire alanlarına monte etmeye başladı. İlk olarak Kaymakkavağı mesire alanına monte edilen piknik masaları piknik yapmaya gelen vatandaşlar tarafından beğeni ile karşılandı.

Marangozhanede başta şehrin çeşitli noktalarına yerleştirilen banklar, piknik masaları, ahşap dinlenme yerleri, ve kamelya gibi birçok ürünün üretildiğini kaydeden Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban, “Çoğu ürünü başkalarına yaptırmak yerine, kendi personelimizle, kendi imalathanelerimizde yapıyoruz. Böylece belediye bütçesine tasarruf sağlıyoruz.  Bu ürünleri piyasadan almaya çalışırsanız en az 2–3 katı ücret ödersiniz. Hizmet alanımızın geniş olması ve ürettiğimiz bu ürünlerin sayıca çok olmasını da hesap edersek, son derece büyük bir tasarruf elde ediyoruz. Bu tasarruftan kazandığımız parayı da başka bir hizmet sunumuna aktarıyoruz” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.