Peyami Cinaz’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 25 Mart 2015 - 0:02 'de eklendi ve 674 kez görüntülendi.

peyamiMilliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Mert Can Kaymak

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz Hamle Medya Grubuna nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ile görüş alışverişinde bulunan Aday Adayı Prof. Dr.Peyami Cinaz; “Bu dönem Muğla’dan MHP aday adayıyım. İlkorta ve lise eğitiminden sonra Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi’nde 1972 yılında öğretime başladım ve 1979 yılında mezun oldum. Kayseri’de Çocuk Sağlığı Uzmanlığı için asistan oldum 1983 yılında uzman olarak göreve başladım. 1987 yılında Adana Çukurova Tıp Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak başladım ve 1989 yılında Doçent oldum. 1990 yılından sonra Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi olarak göreve başladım. Gazi’de birçok yönetim ve idari görevlerim oldu. Gazi’de hastane Başhekimliğini üç dönem on yıl yaptım. Bir dönem Tıp Fakültesi Dekanlığını yaptım. Bunun yanında birçok yerde görevlerim oldu. Sadece Rektörlük görevini yapamadım. 2012 Rektör seçimlerinde aday oldum. İlk üçe girmeme rağmen YÖK’te elendim. Şimdi de Muğla’dan Milletvekili aday adayı olarak karşınızdayım. Allah nasip ederse 7 Haziran’da Meclis’te olmayı düşünüyoruz. Bugüne kadar olan tüm deneyimlerimi, birikimlerimi, tecrübelerimi Muğla halkına hizmet için kullanmak istiyorum. Bunun yanında Türkiye’nin siyasi durumu göz önüne alınırsa çok önemli bir dönemeçte olduğunu düşünüyorum. Bu önemli 7 Haziran seçimlerinde meclise giderek önemli hayati kararların alınacağı bu önümüzdeki dönemde mecliste olmak istiyorum. İnşallah 1 Nisan’da aday adaylığı listesinde olursam 7 Haziran’da da mecliste olmayı düşünüyorum. Tabi ki bunun yanında büyük hedefimiz Muğla’da MHP’yi birinci parti yapmak inşallah iyi aday adayı arkadaşlar olursa da bu hedefe ulaşacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Çok değerli hocam öncelikle adaylığınız hayırlı uğurlu olsun. Sizin aday olmanızdan çok gurur duyuyorum ve çok mutlu oldum. Bunun sebebi de şu uzun zamandır çocuksal hastalıkları, uzmanlığınız nedeniyle Gazi’de ki Başhekimlik ve dekanlık görevleriniz nedeniyle çok sayıda Muğlalı hemşerilerimizin şifa ihtiyaçlarını karşıladınız. Hatta bende birkaç hemşerimiz için sizden yardım istedim. Sahip çıktınız. Bizim Muğlalılar, Muğla dışında biraz öksüzdürler, lobileri yoktur. Bu açıdan sizin gibi insanların topluma faydalı olacağına yürekten inanıyorum. Siyaset uzunca bir yol inşallah partinizin sıralamasında da ilk sıralarda yer alırsınız ve istediğiniz başarıyı elde edersiniz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.