Peyami Cinaz’dan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 13 Haziran 2018 - 0:18 'de eklendi ve 874 kez görüntülendi.

İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz, Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Muhittin Direk

İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz, Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette hayati Nizamoğlu ve İYİ Parti Muğla Milletvekili adayı Peyami Cinaz, fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan milletvekili adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz, “Allah nasip ederse İYİ Parti milletvekili olarak Muğla’ya hizmet etmek amacıyla Ankara’da verdiğim hizmeti Muğla bölgesinde vermeyi istiyorum. Hamle Gazetesi tarafsız ilkeli haber yaptıkları için çok teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

Hamle Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Siyaset öncesi siz çok değerli bir bilim adamısınız. Ankara’da Muğlalı hemşerilerimizin sağlık sorunlarının temsilcisi olarak gayret sarf ettiniz. Bu açıdan da size teşekkür ediyorum. Tabi şimdi farklı bir mecradasınız, inşallah bu seçimler size umduğunuzu verir. Muğla’mıza siyaset te de hizmet etme imkanı bulursunuz. Size gönülden başarılar diliyorum” dedi.

Peyami Cinaz kimdir?

Yatağan-Bozüyük 1954 doğumlu olan Prof. Dr. Peyami Cinaz 1972 Turgutreis Lisesi, 1979 Hacettepa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ankara’da öğrencilik yıllarında Tıbbiyeliler Birliği’nde uzun süre çalışan Cinaz, Muğla’da da ilk kurulan Ülkü Ocağı olan Yatağan Bozüyük Ülkü Ocağı’nın 1977 yılında kuruculuğunu ve başkanlığını yaptı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.