Peyami Cinaz’a Bodrum’da ilgi fazlaydı

Bu haber 24 Mayıs 2015 - 23:53 'de eklendi ve 682 kez görüntülendi.

peyamiiiMilliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Adayı Prof. Dr. Peyami Cinaz seçim çalışmaları kapsamında Bodrum’daydı.

Haber Merkezi

Bodrum’a giden Prof. Dr. Cinaz Bodrum’da esnaf ziyaretleri, Özel Bodrum Hastanesi, Bodrum Devlet Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, Bitez esnaflarını, Konacık Sanayi Sitesi’ni, Yaka ve Dereköy mahallelerini ziyaret etti. Prof. Dr. Peyami Cinaz Bodrum halkıyla tek tek görüştü, sohbet edip, sorun ve isteklerini dinledi.

Seçim çalışmaları kapsamında Bodruma giden Prof. Dr. Peyami Cinaz’ı Bodrum halkı sıcak ve güler yüzle karşıladı. Halkla tek tek görüşen Cinaz, sorun, istek ve önerileri dinledi.

Milliyetçi Hareket Partisinin beyannamesinden bahseden Cinaz ; “Beyannamemiz tüm halkımızın sorunlarını kapsayan, bu sorunlara çözüm olacak niteliktedir. Köylü, esnaf, çiftçi, memur, özel güvenliğine kadar tüm sorunlar irdelenmiş ve çözümleri mantıklı olarak belirlenmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi yapamayacağı sözleri vermez. İktidarımızda beyannamemizde yazdığımız tüm şartları gerçekleştireceğiz. Büyük şehir yasasını iptal edip eski haliyle, yerinde yönetime döneceğiz. Orman arazini bedelsiz olarak köylü halkımızın kullanımına açacağız. Muhtaç ailelere ayda 700 TL aile desteği ve Çiftçiye mazotu 1,75 TL’den vereceğiz. Atanamayan öğretmen kalmayacak. Emekliye yılda 2 kez toplam 2800 TL maaş vereceğiz, asgari ücret 1400 TL olacak, öğrenciye faizsiz 10.000 TL kredi imkanı sağlayacağız, 2/B sorununu çözeceğiz. Bu saydıklarım gibi birçok madde beyannamemizde yer almaktadır. Büyük bir kısmı ekonomik alanlarla ilgilidir. Muğla’mızın, ülkemizin sorunlarını çözmeye birbirinden üstün kadrolarımızla hazırız ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak tek başımıza iktidara talibiz” dedi.

Konacık Sanayi sitesi sakinleri; mevcut ekonomik durumdan memnun olmadıklarını, işlerinin uzun süredir durgun olduğu bu durumun düzelmesini istediklerini dile getirdiler. Prof. Dr. Peyami Cinaz’ı içtenlikle karşılayan sanayi esnafı 7 Haziran seçimleri için başarılar dilediler.

Bodrum halkıyla vedalaşan Prof. Dr. Cinaz seçim çalışmaları için diğer ilçe ve köylerde devam etti.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.