Parkların tabelaları yenileniyor « Hamle Gazetesi

Parkların tabelaları yenileniyor

Bu haber 27 Haziran 2016 - 23:16 'de eklendi ve 571 kez görüntülendi.

Park tabelaları (3)Menteşe ilçe merkezindeki parklarda Muğla’mıza ve ülkemize hizmet etmiş kişilerin isimlerinin yer aldığı tabelalar, Menteşe Belediyesi Park Bahçe ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yenileniyor.

Haber Merkezi

Menteşe ilçe merkezindeki parklarda Muğla’mıza ve ülkemize hizmet etmiş kişilerin isimlerinin yer aldığı tabelalar, Menteşe Belediyesi Park Bahçe ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yenileniyor.
Yapılan yenileme çalışmaları ile ilgili bilgi veren Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, kış döneminde eskiyen, yazıları silinen ve tahrip olan tabelaların yenilenerek boyandığını söyledi.
Başkan Gümüş, “Yaz aylarıyla birlikte özellikle vatandaşlarımızın ailece vakit geçirdiği sosyal alanlar olması bakımından parklarımız çok önemli. Yapılan yenileme çalışmalarıyla tabelalarımız estetik bir görünüme kavuştu. Muğlamıza ve ülkemize hizmet etmiş kişilerin isimlerinin verildiği parklarımızdaki tanıtım tabelalarımız aynı zamanda ekiplerimiz tarafından kırmızıya boyanıyor. Böylece halkımız bu parkın Menteşe Belediyesine bağlı olduğunu bilecek ve herhangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilecek. Halka hizmet için çıktığımız bu yolda tüm birimlerimizle çalışmaya devam edeceğiz ” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.