Park Bahçe Müdürlüğü yeni yerine taşındı

Bu haber 23 Ekim 2014 - 23:19 'de eklendi ve 922 kez görüntülendi.

parkbahceeeMenteşe Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü yeni yerine taşındı. Uğur Mumcu Bulvarı üzerindeki Park Bahçe Müdürlüğü’nün yeni hizmet yerinde bitki satış alanları ve seralar olacak.
Haber Merkezi
Menteşe Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü yeni yerine taşındı. Uğur Mumcu Bulvarı üzerindeki Park Bahçe Müdürlüğü’nün yeni hizmet yerinde bitki satış alanları ve seralar olacak.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Park Bahçe Müdürlüğümüz artık burada hizmet verecek. Burası hem Müdürlüğümüz ismine hem de daha verimli hizmet vermesi bakımından uygun bir yer. Ön tarafı park olarak düzenlenip, 24 saat vatandaşın hizmetine açık olacak. Bunun yanında bitki satış alanı ve üretim seraları olacak. Vatandaşımızın üretime katılımı sağlanacak. Bunun için de üretim ile ilgili dileyen vatandaşlarımıza eğitimler verilecek. Eğitim sonrası vatandaşlarımıza kendi ürettikleri ürünleri hediye edilecek. Yine Menteşe Belediyesi olarak en güzel balkon bahçe yarışması düzenlenmesi planlanıyor. Bu yarışma ile vatandaşlarımızın bitki ve üretime teşviki sağlanacak” dedi.
Başkan Gümüş daha sonra Menteşe Belediye Başkanı Levent Ünver ve Park Bahçeler Müdürü Ebru Akın ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.