Paraşütçüler gökyüzünde dev bayrak açtı

Bu haber 31 Ekim 2015 - 0:26 'de eklendi ve 850 kez görüntülendi.

PARAŞÜTÇÜLER GÖKYÜZÜNDE DEV BAYRAK AÇTI TECRÜBELİ PARAŞÜTÇÜ 54 METRE KARE BAYRAK AÇTI29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir paraşütçü Ölüdeniz semalarında tam 54 metre kare boyunda dev bayrak açtı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Ölüdeniz semalarında Tecrübeli paraşütçü Güven Bay tarafından açılan dev Türk bayrağı Belceğiz plajındaki turistler tarafından da ilgiyle izlendi. 20 Yıllık paraşütçü Güven Bay Babadağ’ın bin 700 metrelik pistinden 6×9 ebadındaki 54 metre karelik dev bayrakla atladı. Gökyüzünde bir süre uçan Grawity Paraşüt şirketi yönetim kurulu başkanı Güven Bay yaklaşık bin 200 metrede 54 metre karelik Türk Bayrağını açtı. Bu bayrakla yaklaşık 20 dakika Ölüdeniz semalarında dolaşan Güven Bay plajda güneşlenen yerli ve yabancı turistler tarafından ilgiyle izlendi. Yere rahat bir iniş gerçekleştiren Güven Bay alkışlarla karşılandı. Güven Bay bu güne kadar Ölüdeniz semalarında en büyük Türk bayrağını açtık. Cumhuriyet bayramını ve her milli bayramımızı gökyüzünde Türk bayrağı açarak kutluyoruz. Bu yılda 6×9 ebadında 54 metre karelik Türk Bayrağı açtık. Adeta Ölüdeniz semalarında yamaç paraşütünden en büyük bayrağı açarak rekor kırdık” dedi.
Öte yandan gün boyu Babadağ’dan Ölüdenize uçuş yapan yamaç Paraşütü pilotları müşterileri ile birlikte gökyüzünde Türk Bayrağı açtılar. Yamaç Paraşütü pilotlarından İbrahim Altın’da müşterisi ile birlikte uçuşa geçtiğinde Ölüdeniz semalarında Türk bayrağı dalgalandırdı. Onlarca paraşütçü Gökyüzünü paraşütlerine taktıkları Ayyıldızlı Türk Bayraklarıyla görsel bir şölene döndürerek Cumhuriyet Bayramını kutladılar. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.