Özyer seçim çalışmalarına devam ediyor

Bu haber 20 Mayıs 2015 - 1:40 'de eklendi ve 509 kez görüntülendi.

ozyerrr7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde Ak Parti Muğla Milletvekili adayları ilçe ilçe seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmalarını Menteşe İlçesi’nde devam ettiren Ak Parti Muğla 1. sıra Adayı Hasan Özyer Menteşe İlçesi’nde 2 günde 21 mahalleyi ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet ettiler.

Haber Merkezi

Ak Parti Milletvekili Adayları Muğla’da 1.parti çıkma hedefiyle seçim çalışmalarını gece saatlerine kadar sürdürüyorlar. Adaylar Hasan Özyer, Hasan Kökten, Elvan Göçer, Yavuz Demir, Muhittin Kayabaş ve Yelda Erol Gökcan ilçe ilçe mahalle ziyaretleri, pazar ve esnaf ziyaretleri, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla toplantılar gibi çalışmalar yapıyorlar.

Seçim çalışmaları kapsamında Hasan Özyer Menteşe Mahallesi’nde 2 gün boyunca 21 mahalle ziyaretinde bulunarak adeta rekor kırdı. Sabah saatlerinden gece saatlerine kadar süren mahalle toplantılarında Özyer, Muğla’ya kaynak aktarımı, hizmetlerin daha güçlü gelmesi konusunda destek istediler.

Menteşe İlçesi’nin en uzak mahalleleri olan Yemişendere, Gazeller, Yörükoğlu, Taşlı, Avcılar, Kuzluk, Bozyer, Güllüce, Esençay, Çamoluk, Göktepe, Sungur, Pazaryeri, Kıran, Sarnıç, Denizova, Derinkuyu, Yenice, Doğanköy, Dağdibi, Yeşiyurt’a giden miilletvekili adayları muhtarlarla ve mahalle sakinleriyle toplantılar düzenlediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.