Özyer: “Geçmişin siyasetine dönmeyelim”

Bu haber 23 Mayıs 2015 - 1:53 'de eklendi ve 495 kez görüntülendi.

ozyerrrrHasan Özyer seçim çalışmaları kapsamında Fethiye Nif ve İncirköy mahallelerinde toplantı düzenledi.
Hafize Ataseven
Hasan Özyer seçim çalışmaları kapsamında Fethiye Nif ve İncirköy mahallelerinde toplantı düzenledi.
Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanan Özyer, diğer partilerin vaatleri sorulması üzerine “muhalefette olarak vaat vermek kolaydır. İktidara gelemeyeceklerini bildikleri için bunu rahat söylüyorlar. Ülkenin ekonomik bir dengesi olmak zorunda” dedi.
Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer, Dalaman Gurleyk Mahallesi’nde halı saha açılışına katılmasının ardından, yakın mahalleler de ve Çöğmen Mahallesi’nde vatandaşlarla sohbet etti. Burada mahalle sorunlarını dinleyen Özyer, akşam saatlerinde ise Fethiye’nin Nif Mahallesine geçti. Nif’te yoğun bir ilgiyle karşılanan Özyer, burada aday olma süreci ve bundan sonraki süreç hakkında bilgiler aktardı.
Hasan Özyer “Muğla’nın yıllarca sağ partilerin kalesi olarak görüldü. Şimdi sanki bir partinin tekelinde gibi görülmesi yanlıştır. Muğla İlçeleri’nin mahallelerini arkadaşlarımla karış karış geziyoruz. Amacımız 1.parti olarak çıkmaktır” dedi.
Vatandaşların sorularını da cevaplayan Hasan Özyer, muhalefet partilerin vaatleri sorulması üzerine “Muhalefette olup da vaat vermek kolaydır. Sayın Başbakanımız diyor ki ben birinci parti olamazsam istifa edeceğim. Sizde edecekmisiniz diye sorduğunda ses çıkmıyor. Demek ki iktidar olmayacaklarını biliyorlar ve rahat rahat vaat de bulunuyorlar. Geçmiş yıllara dönerek hatırlayın. Tütünleri alıp depoda yakıldığı yıllar oldu. O gün yapılan hataları bugün ülke çekiyor. Bugün ekonomik bir denge kurmazsanız gelecekte de ülkemiz sıkıntılara girer. Her zaman bir dengeyi korumak gerekiyor. Ülke yine 80 li 90 lı yılların bol bol vaat verildiği dönemlere dönmesin. Geçmiş siyasete dönmeyelim” dedi.
Ardından İncirköy’e geçen Hasan Özyer yine yoğun bir ilgiyle karşılandı. Burada da mahalle sakinlerine seslenerek Muğla’nın sorunlarını çözebilmek için güçlü bir destek istedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.