Öztürk’ten referandum mesaisi

Bu haber 03 Nisan 2017 - 1:10 'de eklendi ve 411 kez görüntülendi.

Ak Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Ula’nın Gökçe, Akçapınar, Şirinköy, Kızılyaka, Sarayyanı, Kızılağaç Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlara referandum sürecini anlattı.
Haber Merkezi

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, referandum çalışmalarına mesai kavramı tanımadan devam ediyor. Ula’nın Gökçe, Akçapınar, Şirinköy, Kızılyaka, Sarayyanı, Kızılağaç Mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlara referandum sürecini anlatan Milletvekili Öztürk, referandum çalışması kapsamında ziyaret ettikleri vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisinin, vatan, millet ve bayrak aşkının kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini anlatarak, “Ellerini öptüğümüz büyüklerimizin duasını aldık. Reisimize gönderdikleri selamları ileteceğimize söz verdik. Ziyaret ettiğimiz her mahallede, milletin iradesinin köy kahvelerine kadar yansıdığını gördük. Ula ilçemizdeki coşku, birlik ve beraberlik içindeki güçlü Türkiye kararının habercisi. Muhabbetle kucaklaştığımız vatandaşlarımız daha güçlü Türkiye için “Kararımız evet’ diyor” ifadelerini kullandı.
Öztürk konuşmasında “İnsanlarımız, yeni sistemin ülkemizin istikrar ve güven ortamında hızla güçlenmesini ve büyümesini sağlayacağının farkında. Muğla’nın her köşesi geleceğimiz için ‘Evet’ demeye hazır. Bizleri evlerinde ve kahvelerinde misafir eden tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği’nin Dayanışma Gecesine İl Başkanı Kadem Mete, Menteşe İlçe Başkanı Erdoğan Ünal ve çok sayıda teşkilat mensubuyla birlikte katılan ve konuşmasında Muğlaspor’a başarılar dileyen AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Özellikle kırsaldaki mahallelerde yaşayan gençlerimizin de spor yapması bizim için önemli 20’ya yakın mahallemizde spor sahaları yapıldı. Gençlik Merkezleri, kapalı spor salonu, tenis kortu ve yüzme havuzu projeleri hayata geçirildi. Biz sporun siyaset üstü tutulması gerektiğine inanıyoruz. Yaptığımız projelerde de bunu gösteriyoruz. Muğla’mızın tüm spor takımlarına da destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.