Öztürk’ten açıklama « Hamle Gazetesi

Öztürk’ten açıklama

Bu haber 27 Kasım 2015 - 23:29 'de eklendi ve 857 kez görüntülendi.

Öztürk’ten açıklama1AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Muğla’da yaşayan 900 bin vatandaşımıza hizmet etmek için Milletvekili seçildiğini söyleyerek, TBMM’deki odam tüm vatandaşlarımıza ve fedakar teşkilat mensuplarımıza açık” dedi.
İlkay Yıldız
AK Parti Menteşe İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Danışma toplantısına katılan AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, AK Parti’yi Muğla’da ve Türkiye’de başarıya taşıyan teşkilat mensuplarına başarı belgelerini ve plaketlerini takdim etti.
Danışma Kuruluna katılanlara hitaben bir konuşma yapan Milletvekili Öztürk, “Millete hizmet için kapımızda, gönlümüzde Muğlalı hemşerilerime her zaman açık” diye konuştu.
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Muğla’da siyaset yapmaktan gurur duyduğuna vurgu yaparak, şunları söyledi:
“Emin olun bundan sonrada böyle olacak. Muğla Milletvekili olacağım. Sayın Başbakanımız ‘Türkiye Milletvekili olacaksınız. Sizler bölgecilik yapmayacaksınız Türkiye için çalışacaksınız’ dedi. Evet, ben ülkemi seviyorum, milletimi seviyorum ülkemin her bir ferdi için mücadele edeceğim. Ama ben Muğla Milletvekiliyim zamanımın çoğunu fırsat buldukça değil, fırsat ayırarak, fırsat yaratarak Ankara’da durarak değil her fırsatta Muğla’ya gelerek değerlendireceğim. 1 Kasım seçimlerinden sonra durmak yok. Esas çalışma dönemimiz yeni başlıyor. 4 yıl bittiğinde sizlerin, Muğlalı hemşerilerimin duasını almak için çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin birlik ve beraberlik içinde olması başarıyı getirecektir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.