Özel Muğla Kulvar Ortaokulu ilk mezunlarını verdi

Bu haber 09 Haziran 2018 - 1:00 'de eklendi ve 628 kez görüntülendi.

Özel Muğla Kulvar Ortaokulu ilk mezunlarını verdi. Okulda düzenlenen mezuniyet töreninde öğrenciler okul kütüğüne plaka çaktılar, bayrak ve flama devir teslim töreninin ardından kep attılar.

Nazife Taşdelen

Özel Muğla Kulvar Ortaokulu ilk mezunlarını verdi. Geçtiğimiz gün Özel Muğla Kulvar Ortaokulunda yapılan törende okul birincisi Sahra İlke Aksoy, okul ikincisi Efe Özcan, okul üçüncüsü İnci Kafadar okul müdürü Alper Çetin’den plaketlerini aldı. Mezuniyet kütüğüne plaka çakılması, bayrak ve flama devir teslim töreninin ardınca sekizinci sınıf öğrencileri kep attılar.

Okul Müdürü Alper ÇETİN yaptığı konuşmada, “Zor bir sınavdan çıkmış siz kahraman 8. sınıf öğrencilerim sakın moralinizi bozmayın ve üzülmeyin. Önünüzde daha yaşanacak uzun yıllar var. Unutmayın ki okullar sadece birer araçtır. Önemli olan sizin bu aracı nasıl kullandığınızdır. Sizlere tavsiyem yürüyeceğiniz bu uzun yolda yorulduğunuzda hep birlikte gittiğimiz Çanakkale şehitlerimizi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Kurtuluş Savaşında verdiğimiz şehitlerimizin aklınıza gelmesidir. Sizler Türk evlatları ve Kulvar Ortaokulu öğrencileri olarak ülkemize önemli katkılar sağlamak zorundasınız. Okuyan, teknolojiyi iyi bilen araştıran ve çalışkan bireyler olun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.