Özdağ ile yemek gelenekselleşiyor

Bu haber 07 Mayıs 2015 - 0:06 'de eklendi ve 845 kez görüntülendi.

ozdagile Menteşe Gurubu’nun düzenlediği yemekte konuşan AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, “Manisa ile birlikte Muğla’nın da temsilcisiyim. Kapım her zaman Muğlalılara açık.” dedi.

Haber Merkezi

Muğla Menteşe Gurubu’nun düzenlediği yemekte konuşan AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, “Manisa ile birlikte Muğla’nın da temsilcisiyim. Kapım her zaman Muğlalılara açık.” dedi.

Geçen yıl olduğu gibi bu senede Menteşe Gurubu tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi BESYO eski öğretim üyelerinden Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ onuruna Muğla Otel’de akşam yemeği düzenlendi. Yemekte Gazetemiz sahibi Hayati Nizamoğlu ve yazarlarımız Özcan Özgür ve Prof. Dr. Namık Açıkgöz ile birlikte üniversitenin eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Osman Gündoğan, Muğla eski Müftüsü İlhan Armutçuoğlu, AK Parti Milletvekili Adayı Yelda Gökcan, Yücelen Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Erdinç Gürsoy, Yücelen Başhekimi Dr. Sumur Gazezoğlu, Türk Eğitim Sen Başkanı Mürsel Özata, üniversiteden öğretim üyeleri ve Menteşe Gurubu üyeleri hazır bulundu.

Yemekte Milletvekili Özdağ ile birlikte Hayati Nizamoğlu, Özcan Özgür, Yelda Gökcan, Ali Osman Gündoğan, Doç. Adnan Çevik ve Namık Açıkgöz birer konuşma yaptılar. Geçen sene Özdağ’ın Milletvekilliği ve be sene de yeniden adaylığı için düzenlenen yemekte, konuşmacılar Özdağ’ın bir dahaki yemeğe bakan olarak gelmesi dileğinde bulundular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.