Otel satın alma müdürlerine eğitim

Bu haber 11 Nisan 2016 - 1:24 'de eklendi ve 532 kez görüntülendi.

OTEL SATINALMA MÜDÜRLERİNE EĞİTİM MUĞLA GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN BODRUM’DAKİ OITELLERİN SATINALMA MÜDÜRLERİNE GIDALAR ÜZERİNE EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ.Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Bodrum’daki otellerin satın alma müdürlerine gıdalar üzerine eğitim semineri verildi.

Turizm sezonu öncesi Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri otellerde gıda alım satımı ile ilgili Otel Satın alma müdürlerine eğitimi semineri verdi. Gıda ve Yem Şubesi Müdür vekili Yıldırım Yurdusev, Veteriner Hekim Mehmet Demiral, Gıda Mühendisi Sevilay Kiraz ve Gıda Mühendisi Levent Tunçel, turizm sektöründe gıda güvenliği, gıda hijyeni, et ve et ürünleri temini, gıda zehirlenmeleri ve sahte alkol hakkında otellerin satın alma müdürlerine eğitim verdi.

Turizm sezonu başlamadan önce sektörün önde gelen otel işletmelerinin satın alma müdürleri ile yapılan toplantıda; gıda güvenliği ve gıda hijyeninin başlangıç noktası olan satın alma bölümünde dikkat edilmesi gereken durumlar hakkında bilgiler verilerek turizm sektöründe farklılık yaratacak olan şeyin kaliteli hizmet ve güvenilir gıda arzı olduğu açıklandı. (İHA)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.