Osman Gürün Tekrar Başkan Olacak

Bu haber 28 Şubat 2019 - 1:25 'de eklendi ve 2.059 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, bugünkü köşe yazımda Muğla İyi Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Hanım’la ilgili bir yazım olacak. Muğla ve ilçelerinde İyi parti adına birçok güzelliklerde bulunan İncilay Hanım vatandaşlara karşı konuşma tarzları ile olsun güler yüzlülüğü ile il genelinde adı saygın bir hanımefendi olarak biliniyor. Öyle de olduğu için partili partisiz vatandaşlar tarafından da kendisine aşırı bir ilgi gösteriliyor.

Sevgili okurlarım, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hanım Muğla adına İyi Parti İl Başkanı İncilay Hanım’ı atamakla güzel bir değer kazanmış. Muğla İyi Parti İl Başkanı İncilay Hanım il genelinde partisinin oyunu çoğaltmak için sıkça ilçelere gidip partililerle fikir alışverişinde bulunuyor. Kibar ve nazik sesiyle seçim gezintileri yapması çok sayıda vatandaşın beğenisini topluyor. İl genelinde İyi Parti Başkan ve meclis üyelerinin de kazanması için elinden gelen tüm olanakları kullanıyor.

Sevgili okurlarım, Muğla İyi Parti’nin İl Başkanı İncilay Gezgin Hanım’daki güzellikleri sıralarken ailesinden almış olduğu terbiyeden mi bilinmez örnek bir bayan olduğunu söyleyebilirim. İyi Parti İl Başkanı İncilay Hanım’la yaptığımız sohbette bakınız neler söyledi: Kendi partimizin belediye başkan adayları ve belediye meclis üyesi adaylarının kazanması için elimizden gelen tüm imkânları kullanacağız. Ankara’da CHP ve İyi Parti Genel Başkan ve yöneticilerinin anlaşması sonucu Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Osman Gürün’ü de tekrar kazanması için İyi Parti olarak örgütümüze gerekli bilgiler verilmiştir. Muğla’da Osman Başkan’ın çalışmaları da göz önünde, her şeyden önce dürüst, saygın bir beyefendidir. İyi Parti’nin eksiksiz oyları ve CHP’nin oyları ile Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün yine Muğlalıların CHP’den Büyükşehir Belediye Başkanı olacaktır. Çünkü ibre öyle gösteriyor. Gitmiş olduğumuz her yerde İyi Parti’ye ilgi olduğu gibi CHP’ye de ilginin fazla olduğunu görebiliyoruz dedi. Hanımefendiliği ile tanıdığımız dost canlısı insan Muğla İyi Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Hanımefendi’ye detaylı bilgiler verdiği için teşekkür ediyoruz sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2 ADET YORUM YAPILDI
mustafa koca 03 Mart 2019 / 11:51

sayın hüseyin abi yazınızla ilgili değil yazacaklarım. malum ülkemizde fetö davaları var .burada adaletsizlik var. örneğin entaş firmasının sahibi hapisten çıktı ama o firmadan hammadde alan firmalar halen mağdur. şimdi devlet kime ceza verdi entaşın sahibine mi yoksa sadece üretim yapan ülke ekonomisini katkıda bulunan firmalaramı ceza verdi.bu firmadan alış veriş yapan firmaların kdv iadelerini devlet ödemiyor .malum birde taşın altına elini sokmaya korkan aldığı paranın hakkını vermeyen memur zihniyeti var .sözüm hepsine değil.

Mustafa Algan 09 Mart 2019 / 02:33

Osman Gürün tekrar başkan olursa ,inanın Muğla nüfusu azalır.Allah korusun.