Ortacalı raketten büyük başarı

Bu haber 11 Ağustos 2015 - 18:47 'de eklendi ve 550 kez görüntülendi.

ortacaliraket5116516565Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde düzenlenen tenis turnuvasında Ortacalı Sıla Ilgın İnan 2. oldu.

 

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Marmaris Tenis akademisi kortlarında düzenlenen 8-9-10 yaş Tenis turnuvasına İzmir, Denizli, Antalya, Ankara ve daha birçok ilden katılan sporcular Marmaris’i doldurdu.
10 yaş Kategorisinde toplam 15 sporcu ile katılıp Ortaca’yı temsil eden Ortaca Tenis Kulübü sporcusu Sıla Ilgın İnan 2. oldu.
Tenis branşını ilçelerinde daha da ileriye taşımak istediklerini belirten Ortaca Tenis Kulübü Antrenörü Yavuz Bozdaş, “Çok keyifli bir turnuva oldu. Sporcularımız böylesi turnuvalara katılarak maç tecrübelerini artırmak için fırsat bulmuş oluyorlar. Her zaman söylüyoruz bizim ilçemizin de böylesi turnuvalara ihtiyacı var. Biz artık resmi turnuvalara misafir olmak değil, ev sahipliği yapmak istiyoruz. Bununda yolu kort sayımızı artırmaktan geçiyor. Ortaca’da tenis branşını daha ileriye taşımak tek amacımız, 7 den 70’e herkesi tenisle tanıştırıp ilçemizde tenis sporunu daha yaygınlaştırmak istiyoruz. Turnuvada 2. olan sporcum Sıla Ilgın İnan’ı ve ailesini göstermiş oldukları bu özveriden dolayı tebrik ediyorum’’ diye konuştu. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.