Ortacalı çocuklar Anıtkabir’i ziyaret edecek

Bu haber 24 Şubat 2018 - 1:04 'de eklendi ve 471 kez görüntülendi.

DLM TURİZM organizasyonu ile Ortaca Kaymakamlığı Anadolu jet ve YDA havalimanı destekleriyle “Anıtkabiri görmeyen Kalmasın, Uçmayan Kalmasın” sloganıyla ilk gezisini öğrencilere özel tur paketi yapılarak ‘ATA’ ya ziyaret gezisi düzenlenmeye başladı.

Muhittin direk

DLM TURİZM organizasyonu ile Ortaca Kaymakamlığı Anadolu jet ve YDA havalimanı destekleriyle “Anıtkabiri görmeyen Kalmasın, Uçmayan Kalmasın” sloganıyla ilk gezisini öğrencilere özel tur paketi yapılarak ‘ATA’ ya ziyaret gezisi düzenlenmeye başladı. Düzenlenen ilk tura 34 kişi ile  Özalp Koleji’nin idareci ve yöneticileriyle Dalaman Havalimanından uğurlandı.

DLM Turizm Seyahat Acentası sahibi Ali Mürşit Yağmur, “DLM Turizm-Anadolu Jet destekleri ile “Görmeyen kalmasın, Uçmayan kalmasın, Gezmeyen kalmasın” sloganıyla ilk turumuzu Atamızı ziyaret olarak gerçekleştiriyoruz.  Projemizi öğrencilerden başlayarak sürdürmek istiyoruz. Tur programını okul idarecilerimizle de görüşerek planladık. Uçakla gidiş-dönüş, otelde 1 gece konaklama, sabah ve akşam yemeği dâhil Anıtkabir ve Ankara turu olacak. ” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.