Ortaca Ziraat Odası muhtarlarla tanıştı

Bu haber 29 Nisan 2014 - 20:16 'de eklendi ve 618 kez görüntülendi.

ortacaziraat165156165Ortaca Ziraat Odası, 30 Mart’ta yapılan yerel seçimde ilçeye bağlı mahallelerde yeni seçilen muhtarlar ile Dalyan Mahallesi’nde tanışma toplantısı düzenledi.

Haber Merkezi

Ortaca Ziraat Odası, 30 Mart’ta yapılan yerel seçimde ilçeye bağlı mahallelerde yeni seçilen muhtarlar ile Dalyan Mahallesi’nde tanışma toplantısı düzenledi.

Yapılan toplantıda yeni seçilen mahalle Muhtarlarına başarı dileklerini sunan Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü; yaptığı konuşmada; “Sizler yapılan yerel seçimde mahallelerinizde mevcut muhtarlarımızdan başka yeni seçilen muhtarlarımız oldu. Bizde Ziraat Odası olarak yeni muhtarlarımız ile tanışma toplantısı düzenledik. Yeni seçilen muhtarlarımız ile çalışmaktan onur duyarız. Muhtarlarımız Ziraat Odamız ile üreticilerimiz arasındaki bizim bağımız olduğundan Ziraat Odası muhtarlar olmadan olmazsa olmazımızdır. Muhtarlarımız bizim her zaman daimi üyemiz, onur konuğumuz olduğundan onları misafir etmek bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Üreticilerimizin kalbi Ziraat Odası olduğunu kabul edersek, ana damarları da mahalle muhtarımızdır. Yeni seçilen muhtarlarımıza önümüzdeki beş yıl için başarılar diler, Aileleriyle birlikte sağlıklı mutlu günler temenni ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.