Ortaca CHP Kadın Kollarında Zuhal Arslan dönemi « Hamle Gazetesi

Ortaca CHP Kadın Kollarında Zuhal Arslan dönemi

Bu haber 22 Aralık 2017 - 23:44 'de eklendi ve 522 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortaca ilçe başkanlığının kadın kolları olağan kongresinde Hatice Zuhal Arslan ilçe kadın kolları başkanı seçildi.
Hotel Özalp Han’da yapılan kongreye Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, CHP eski Milletvekili Ali Arslan, CHP Ortaca İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya ve partililer katıldı.
Kongrede verilen önerge üzerine divan başkanı seçildi ve divan oluştu. Divanın oluşmasının ardından gündem maddelerine geçildi. Faaliyet raporu ve hesap raporları okunarak oylama ile kabul edildi. Raporların okunması ve yapılan konuşmaların ardından seçime geçildi. Hatice Zuhal Arslan ilçe kadın kolları başkanı seçildi.
Arslan, kongrede yaptığı konuşmada, ilçe kadın kolları başkanı Zuhal Avcı ve yönetimine yaptıkları çalışmalar ile partiye sundukları katkı için teşekkür etti. Arslan, yönetimi ile birlikte en iyi şekilde çalışacaklarına inandığını belitti.
Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu; Sevim Balcı, Gülsüm Dursun, Nazife İlhan, Gülnaz Kırkık, Hediye Türkmen, Hayal Yıldırım. (İHA)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.