Ortaca Ak Parti Kadın Kolları’ndan veda ziyareti

Bu haber 27 Temmuz 2013 - 11:02 'de eklendi ve 1.015 kez görüntülendi.

ortacaakpartikadinlar1213165651321Ortaca AK Parti Kadın Kolları Başkanı Muhlise Özcan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Mardin’e atanan İlçe Müdürü Selami Bıçakçı’yı ziyaret etti.
Haber Merkezi
Ortaca AK Parti Kadın Kolları Başkanı Muhlise Özcan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Mardin’e atanan İlçe Müdürü Selami Bıçakçı’yı ziyaret etti.
Üç yıl önce Dalaman Emniyet Müdürlüğü’nden Ortaca Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen ve Mardin Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğü’ne tayin olan Selami Bıçakçı ile Ortaca Emniyet Müdür Yardımcılığından Muğla Emniyet Müdürlüğüne tayin olan Rahmi Atılır’ı makamlarında ziyaret eden Ortaca AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yaptıkları veda ziyaretinde konuşan Kadın Kolları Başkanı Muhlise Özcan şunları söyledi:
“Ortaca’da güvenli bir şekilde asayişe sağladınız için size çok teşekkür ediyorum. Bu ziyaretimiz hem veda ziyareti hem de teşekkür bazında ve ikisini bir arada olsun istedik. Umarım sizde ilçemizden memnun kalmışsınızdır. Yeni görevinde başarılar diler, orada da böyle başarılarınızın devamını dileriz. İnşallah ekip arkadaşlarınızla aynı başarıyı gösterirsiniz”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.