Ormanlık alanda cesedi bulundu

Bu haber 07 Ocak 2015 - 23:40 'de eklendi ve 1.081 kez görüntülendi.

rmanlikalandaMuğla’nın Ula İlçesindeki bir inşaatta çalışan ve kendisinden iki günden bu yana haber alınamayan 23 yaşındaki Aydın S. isimli gencin ormanlık alanda cesedi bulundu.
Kadir Tamer
Muğla’nın Ula ilçesi Menteşe-Marmaris karayolu üzerindeki bir inşaatta çalışan ve kendisinden iki günden bu yana haber alınamayan Kahramanmaraş’lı Aydın S. (23) isimli gencin ormanlık alanda cesedi bulundu. Kayıp olduğu için Muğla’ya gelen ailesi ölüm haberi üzerine yıkıldı.
Edinilen bilgiye göre, yakınları iki gündür kayıp olan ve kendisinden haber alınamayan Aydın S.’yi bulunması için jandarmaya müracaat etti. Bu müracaat üzerine gencin çalıştığı inşaatın hemen yakınındaki ormanlık alanda jandarma ve AFAD ekipleri çevrede arama yaptı. Yapılan aramalar sonrası geçtiğimiz gece iki günden bu yana kendisinden haber alınamayan Aydın S.’nin ormanlık alanında bulunan bir su deposu yakınında cesedine ulaştı.
Olay yerinde gerekli incelemelerin yapılmasının ardından gencin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Yerkesik’te bulunan Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
İntihar üzerinde duruluyor
Bu arada jandarma ekipleri ormanlık alan içinde cesedi bulunan Aydın S.’nin intihar ettiği ihtimali üzerinde durduğu öğrenildi. İddiaya göre, Aydın S’nin Kahramanmaraş’ta sevdiği bir kız olduğu, kızın başkası ile nişanlandığı ve bunalıma girdiği ileri sürülürken gencin sosyal paylaşım sitesinde 5 Ocak gecesi ‘Adını sen koy’ isimli şiiri paylaştığı ortaya çıktı. Aydın S.’nin sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı şiirin son paragrafında şu mısralardan oluşuyor:
“Ve sana bıraktım işte
Bu boş ve sensiz kalan
Son satırlarımı..
Olurda bir gün okursun da
Adını sen koyarsın diye…”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Anonim 08 Ocak 2015 / 10:15

Allah rahmet eylesin Ailesine sabırlar ve başsağlığı dilerim.

İlk görüste kendi hayatına son verdiği gibi görünsede Adli tıp raporu ve Emniyet güçlerinin topladığı bilgiler diğrultusunda soruşturma devam edecektir. Zor bir durum ailesine Allah sabırlar versin.