Ormancılara yılın ilk eğitimi

Bu haber 13 Ocak 2014 - 8:47 'de eklendi ve 559 kez görüntülendi.

ormancilar654615Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü tarafından üretim prensipleri ve uygulamaları esnasında görülen olumsuzlukları gidermek amacıyla34 personele yılın ilk eğitimi verildi.
Haber Merkezi
Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü tarafından üretim prensipleri ve uygulamaları esnasında görülen olumsuzlukları gidermek amacıyla34 personele yılın ilk eğitimi verildi.
Yapılan Eğitim hakkında bilgi veren Dalaman İşletme Müdürlüğüne bağlı Merkez İşletme Şefi Mehmet Oruç, “Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü tarafından organize edilmiş olan ve yılda en az bir defa eğitim verilmesi gerekmekte olan üretim prensipleri ve uygulamaları esnasında görülen olumsuzlukların bertaraf edilmesi için, İşletme Müdür Yardımcısı, Dalaman, Çaldere, Ortaca Orman İşletme Şefleri, Depo Şefi, Şefliklerde ve Depoda görevi yapan Orman Muhafaza Memurları ve Üretimde görev yapmakta olan Daimi İşçilerinin katılımıyla Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü, Dalaman Orman Dışı Deposunda yapıldı.
Dalaman Deposunda yapılan eğitimde belirtilen Ana Başlıklar sırasıyla ele alındı. Üretim prensipleri hakkında üretimde görevli personele bilgi aktarımı, üretim bölmelerinde yapılacak işlemler hakkında görevli personele bilgi aktarımı ve boylama yapılırken dikkat edilecek hususlar hakkında bilgi verildi. Ayrıca üretim bölmesinden, son depoya yapılacak nakliyat işlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar, üretim sahalarında oluşan hatalar, depo içerisinde bulunan örnek yapacak emvaller üzerinde gösterilmek suretiyle görevli personele yapılması gereken çalışmalar anlatıldı” dedi.
Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü Dalaman Orman Deposunda yapılan eğitime Dalaman Orman İşletme Müdürlüğüne ait toplam 34 personele eğitim verildiğine dair; tutanak tanzim edilerek personel görev yerlerine dağıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.