Onur Ödülü Elefterios’a

Bu haber 31 Mayıs 2014 - 0:28 'de eklendi ve 1.147 kez görüntülendi.

yılınenleriiMuğla’da 35 yıldır aralıksız yayın hayatını sürdüren gazetemizin geleneksel ‘Yılın EN’leri ödül töreni 6 Haziran tarihinde Akyaka’da Hamle Hotel’de yapılıyor. Önceki yıllarda Binali Yıldırım, Abbas Güçlü gibi isimlere verilen ‘Başarı Onur Ödülü’ bu sene Yunanistan’a gidiyor. Güney Ege Turizmine ve Türk-Yunan Dostluğuna katkılarından dolayı büyük ödülü Simi Belediye Başkanı Elefterios Papakaladoukas alıyor.

Özcan Özgür

Muğla’da 35 yıldır aralıksız yayın hayatını sürdüren gazetemizin geleneksel ‘Yılın EN’leri ödül töreni 6 Haziran tarihinde Akyaka’da Hamle Hotel’de yapılıyor. Önceki yıllarda Binali Yıldırım, Abbas Güçlü gibi isimlere verine “Başarı Onur Ödülü” bu sene Yunanistan’a gidiyor. Güney Ege Turizmine ve Türk-Yunan Dostluğuna katkılarından dolayı büyük ödülü Simi Belediye Başkanı Elefterios Papakaladoukas alıyor.

Gazetemizin Yılın EN’leri ödüllendirmesinin geleneksel hale geldiğini ve ödüllerin dağıtıldığı gün aynı zamanda Hamle’nin kuruluşunun da kutlandığını belirten Hamle Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu “Muğla’nın alanında en iyileri Hamle okurlarının oylarıyla belirleniyor ve gazetemiz tarafından ödüllendiriliyor. Bu çalışma ve bürokrasi yaşamının aktörleri ile birlikte siyaset, spor, kültür, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşları alanında motivasyon yaratıyor” diyerek şöyle devam etti:

“Bu sene yine okurlarımızın önerdiği başarılı isimler, kuruluşlar yine okurlarımızın oyları ile ödüllendiriliyor. Bu sene 8’ncisini gerçekleştireceğimiz ödüllendirmede her sene olduğu gibi gazetemizin başarı onur ödülleri var. Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda bu ödüller TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Genç Bakış Programı yapımcısı Abbas Güçlü gibi isimlere verilmişti. Bu sene Simi Belediye Başkanı Elefterios Papakaladoukas ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ile Muğla İl Genel Meclisi’nin son üyelerinden Mehmet Erden’e uygun görüldü.”

Hamle Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, 2013 Yılının en iyilerinin isimlerinin ise ödül törenin yapılacağı gün açıklanacağını ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.