Ömür Yolcu yoluna Seydikemer’den başladı

Bu haber 20 Ocak 2015 - 0:10 'de eklendi ve 657 kez görüntülendi.

omuryolcuCumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) 7 Haziranda yapılacak olan Milletvekili genel seçimleri çalışmaları sürüyor. CHP Muğla Milletvekili aday adaylığını açıklayan Ömür Yolcu çalışmalar kapsamında Seydikemer’de ziyaretlerde bulundu.
Haber Merkezi
CHP Muğla Milletvekili aday adayı Ömür Yolcu ilk ziyaretini geçtiğimiz günlerde aşırı yağışlardan ve fırtınadan etkilenen Seydikemer’deki Çukurincir, Kumluova, Karadere, Karaköy, Alaçat ve Çaykenarı mahallelerindeki üreticiler ve hal esnafına gerçekleştirdi.
Ömür Yolcu zarar gören üreticilere geçmiş olsun dileklerini iletti.
Selden zarar gören vatandaşlarla görüşen Ömür Yolcu “Çukurincirli vatandaşlar taşkın sırasında Seydikemer Belediyesi ve özellikle Muğla Büyükşehir Belediyesinin özverili çalışmaları, araç ve personel olarak yardımlarından dolayı memnuniyetlerini belirttiler. Ancak sel tehlikesinin her zaman olduğunu devletin bir an önce yeni taşkınları önlemek için önlem almasını istediler” dedi.
Partililerden destek istedi
Şubat ayında devlet memurluğu görevinden istifa ederek resmi olarak aday adaylığını açıklayacak olan Yolcu, Seydikemer’de partilileri ziyaret etti. Aday adaylığı sürecinde destek istedi. Aday adaylığını açıklamasından dolayı partililerden olumlu tepkiler aldığını ifade eden Yolcu, “görüştüğümüz partililerimiz bu yöreyi daha iyi tanıyan, yörenin çocuklarını mecliste görmeyi ve kendilerini temsil etmesini istiyorlar. Bu da bizim için mutluluk verici.” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.