Ölüdeniz yeniden canlandırılıyor

Bu haber 19 Aralık 2015 - 0:04 'de eklendi ve 579 kez görüntülendi.

ÖLÜDENİZ YENİDEN CANLANDIRILIYOR MUĞLA'NIN EN BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİSİ ÇÖZÜLÜYOR ARTIK DAHA TEMİZ BİR ÖLÜDENİZ OLACAKAK Parti Muğla Milletvekilleri Hasan Özyer ve Nihat Öztürk’ün destek ve çalışmaları neticesinde Ölüdeniz – Ovacık ve Belcekız atıksu arıtma ve kanalizasyonu için Muğla Valiliği emrine 10 milyon TL gönderildi.

Dünyada en temiz denizlerden biri olarak gösterilirken, adı son yıllarda kirlilik ile anılmaya başlanan Ölüdeniz’in yeniden eski imajına döndürülmesi için çalışmalar sonuç verdi. Muğla Milletvekilleri Özyer ve Öztürk; Muğla turizmine destek niteliğinde olan ve Fethiye-Ölüdeniz bölgesinde altyapı yatırımları için önem taşıyan 10 milyon TL’lik ödeneği Kültür ve Turizm Bakanlığından Muğla Valiliği’ne aktarımını sağladı.
İki vekil yaptıkları ortak açıklama da, Mahir Ünal ile Bakanlık yetkililerine teşekkür ederek, turizme yönelik yatırım projelerine destek olmaya devam edeceklerini ve hemşerilerimize en iyi şartlarda hizmet verilmesi çalışmalarına ağırlık vereceklerini belirttiler. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.