Ölen köpeğine mezar yapıp çiçeklerle süsledi

Bu haber 30 Aralık 2015 - 22:45 'de eklendi ve 693 kez görüntülendi.

ÖLEN KÖPEĞİNE MEZAR YAPIP ÇİÇEKLERLE SÜSLEDİMuğla’nın Marmaris ilçesinde pet shop sahibi Arzu Atabay, çok sevdiği köpeğinin zehirlenerek ölmesi üzerine yasa boğuldu. Genç kadın çocuğum dediği köpeği için taştan mezar yapıp çiçeklerle donattı.

Marmaris’te pet shop sahibi olan Arzu Atabay, önceki gün sabah Pug cinsi 7 yaşındaki Maskot isimli köpeğini gezdirmeye çıkardı. Maskot, yola atılmış zehirli köfteden yedi ve aniden fenalaştı. Atabay, köpeğini hemen veterinere götürdü. Veteriner Behçet Düzgün’ün bütün çabalarına rağmen Maskot kurtarılamadı. Köpeğinin öldüğünü öğrenen Arzu Atabay klinikte sinir krizi geçirip gözyaşı döktü.
Çok sevdiği ve bir an olsun yanından ayırmadığı köpeğinin kaybetmenin acısını yaşayan Atabay, Maskot’u Armutalan Mahallesi’ndeki ormanlık alana gömerek taştan mezar yaptı. Mezarın üstüne çiçekler bırakan acılı kadın uzun süre maskotun başından ayrılamadı.
Atabay sosyal paylaşım sitesindeki sayfasına köpeğinin mezarının fotoğraflarını koyarak, “Ben nasıl dayanacağım sensizliğe meleğim” notu yazdı.
Atabay’ın, sokağa zehirli köfte bırakanların bulunması için şikayet dilekçesiyle emniyete başvuracağı öğrenildi. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.