Ölçü ayar muayenelerinde son gün 28 Şubat « Hamle Gazetesi

Ölçü ayar muayenelerinde son gün 28 Şubat

Bu haber 05 Ocak 2018 - 0:07 'de eklendi ve 470 kez görüntülendi.

3516 Sayılı Ölçü Ayar Kanunu gereğince Menteşe Belediyesi mücavir alanları içerisinde ticari amaçla kullanılan ve çekeri 2 bin kilograma kadar olan (2 bin kilogram dahil) ölçü aletlerinin muayenelerine başlandı.

Haber Merkezi

3516 Sayılı Ölçü Ayar Kanunu gereğince Menteşe Belediyesi mücavir alanları içerisinde ticari amaçla kullanılan ve çekeri 2 bin kilograma kadar olan (2 bin kilogram dahil) ölçü aletlerinin muayenelerine başlandı. Muayene yaptırmak için vatandaşların Menteşe Belediyesi Ölçü Ayar Memurluğuna son gün olan 28 Şubat 2018 tarihine kadar müracaat etmeleri gerekiyor.

Menteşe’de ticari amaçla kullanılan ölçü aletlerinin muayenelerine 01 Ocak 2018 tarihi itibariyle başlandı. 28 Şubat tarihine kadar devam edecek muayenelerde, çekeri 2 bin kilograma kadar olan (2 bin kilogram dahil) ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayeneleri ve damgaları ilgili birim tarafından yapılacak. Bu amaçla ticari amaçlı ölçü aleti kullanan vatandaşların Menteşe Belediyesinin Ölçü Ayar Memurluğuna son gün olan 28 Şubat 2018 tarihine kadar müracaat etmeleri gerekiyor.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.