Okullarda güvenlik bilgilendirmesi

Bu haber 19 Kasım 2018 - 0:50 'de eklendi ve 421 kez görüntülendi.

Muğla’nın Menteşe ilçesindeki okulları ziyaret eden Menteşe Emniyet Müdürü ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanı, okullarda öğrenci ve okul yönetimini alınan güvenlik tedbirleri konusunda bilgilendirme yapıyor.

Nazife Taşdelen

Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanı İlhan Evcimen ilçeye bağlı okulları ziyaret ederek okullardaki güvenlik tedbirleri konusunda bilgilendirme yapıyor.
Menteşe Güzel sanatlar Lisesine ziyaret eden İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı görevlileri okul idareci ve öğretmenlerini alınan güvenlik tedbirleri konusunda bilgilendirdi. 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Döneminin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi amacıyla birbirinden farklı güvenlik tedbirleri planlanarak uygulanılmasına başlanılmıştı.
Alınan güvenlik tedbirleri kapsamında Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve Menteşe İlçe Jandarma Komutanı İlhan Evcimen Menteşe Güzel Sanatlar Lisesine giderek Okul Müdürü Akif Ağır ‘ı ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında okul idarecileri ve öğretmenlerine okullarda ve Menteşe İlçesinde alınan güvenlik tedbirleri hakkında çeşitli bilgiler verildi.  

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.