Okan Özsu’ya Milas’ta İlgi Fazlaydı

Bu haber 09 Mart 2015 - 0:56 'de eklendi ve 1.013 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 

Muğla siyasetinde şimdiye kadar böylesine fazla milletvekili aday adayı olmadı. CHP, AKP ve MHP’den o kadar fazla milletvekili aday adayı var ki sormayın. Hemen hemen tüm partilerden 90’a yakın milletvekili aday adayı var.

AKP’de temayül yoklaması, MHP’de Genel merkez ataması olduğu için ön seçim yapılamıyor. O nedenle bu partilerin atamsı Genel Merkez tarafından gerçekleştiriliyor. CHP’de ise öyle değil. Bu partide ön seçim yapıldığı için partinin milletvekili aday adaylarını sıkça gazetemiz sütunlarında yer vermeye çalışıyoruz. Keşke AKP ve MHP’de de ön seçim olsa da bizlerde sıkça bu partilerin milletvekili aday adaylarını gazetemiz sütunlarında yer versek.

Sevgili okurlarım, bugünde köşe yazımda CHP milletvekili aday adaylarından Bodrum İlçesi’nin eski CHP İlçe Başkanı Elektronik Mühendisi Okan Özsu için bir nebzede olsa bir şeyler yazmaya çalışacağım. Sayın Özsu, anladığımız kadarı ile sevilen saygın bir siyasetçi olduğu kanısına vardık. Öylede olduğu için CHP milletvekili aday adayı oldu. Okan Özsu Muğla başta olmak üzere Muğla’nın ilçe ve birçok mahallelerini de dolaşıp CHP seçmeninden oy istemeye başlamış.

Gitmiş olduğu yerlerde yapmış konuşmalarla seçmenden olumlu not alan Okan Özsu gece gündüz çalışmalarına hız veriyormuş. Önceki gün Milas İlçesi’nde gördüğüm CHP Milletvekili Aday Adayı olan Elektronik Mühendisi Okan Özsu, beraberinde çok sayıda partililerle sohbet toplantısı yapıyordu. Yapılan sohbet toplantısında birçok CHP delegesi de hazır bulunmuştu. Aralarındaki yapılan muhabbetler gayet güzeldi. Sayın Özsu yapmış olduğu konuşmalarla Milas’ta bazı CHP seçmenini etkilemiş olacak ki partililer oyumuzun bir tanesini Okan Özsu’ya vereceğiz diye konuşanlar çoğunluktaydı.

Sevgili okurlarım, CHP Milletvekili Aday Adayı olan Elektronik Mühendisi Okan Özsu gazetemize şöyle bir konuşma yaptı: “Uzun yıllar CHP çatısı altında birçok görevim oldu. Bunlardan biri Bodrum CHP İlçe Başkanlığı aday adayı oluşum. Nedeni Muğla’mıza büyük hizmetler vermek olacak. İlimizin her ilçesi ve mahallelerine gidip kendimi tanıttım. CHP’den milletvekili seçilirsem gecemi gündüzümü 24 saat verip örnek bir çalışma yapacağım. CHP içinde 35 milletvekili aday adayının hepsi birbirinden değerli insanlar. Muğla’da oylarımızı yükseltip iktidar olmanın yollarını arayacağız” dedi. CHP’nin milletvekili aday adayı olan Okan Özsu kardeşim sevgili okurlarım.

Sevgili okurlarım, biz de CHP’nin milletvekili aday adaylarını her gördüğümüz yerde röportaj edip kendilerini değerlendirmeye çalışıyoruz. Bugünkü köşe yazısını yazdığım deneyimli siyasetçi Elektronik Mühendisi Okan Özsu ile ilgili de çok sayıda olumlu bilgiler aldık. Konuşma tarzları ile dikkate çeken giyimi ve kuşamını da iyi bilen Muğla CHP milletvekili aday adayı Bodrumlu Elektronik Mühendisi Okan Özsu’ya siyasi hayatında başarılar diliyorum sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.