Öğrencilere yeni yıl hediyesi

Bu haber 02 Ocak 2015 - 23:27 'de eklendi ve 519 kez görüntülendi.

ogrencilerBodrum Rotaract Kulübü, Konya’nın Yunak İlçesindeki öğrenci kardeşlerine, yeni yıl hediyesi göndererek öğrencileri mutlu etti.
Haber Merkezi
Konya’nın Yunak İlçesi, Yunak İMKB (İstanbul Menkul Kıymetler Borsası) Yatılı Bölge Okulunun 2. sınıf öğretmeninin talebi üzerine sınıftaki öğrencilere yeni yıl hediyesi yardımında bulunan Bodrum Rotaract Kulübü Yönetim Kurulu ve Üyeleri, aldıkları hediyeleri kargo ile okula ulaştırdı.
Bodrum Rotaract Kulübü Başkanı Evrim Özkeskin Karadede, Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Cansu Türkdoğan Şimşek’in Konya’da görev yapan öğretmen arkadaşından gelen talep üzerine hemen harekete geçtiklerini belirtti. Karadede, “Öğretmen arkadaşımızın yazdığı mektupta, öğrencilerine yeni yılda hediye vermek istediğini, öğrencilerinin daha çok kırtasiye malzemesi ihtiyaçları olduğunu, maddi durumlarının da çok yeterli olmadığını ayrıca Yunak ilçesinin küçük bir yer olduğundan bu gibi ihtiyaçları bulmakta da zorlandıklarını öğrendik. Bizler de öğrenci kardeşlerimize destek olmak ve yeni yılda onları sevindirmek için ihtiyaç duydukları; yapboz, oyun hamuru, satranç takımı, kuru boya, sulu boya, pastel boya ve boyama kitabı gibi birçok kırtasiye malzemesini kulüp üyelerimizle birlikte edinip bir araya getirerek kardeşlerimize hediye ettik” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.