Öğrencilere Türk bayrağı hediye ettiler

Bu haber 24 Ekim 2017 - 0:46 'de eklendi ve 456 kez görüntülendi.

Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, menteşe İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet Ortaokulu Anasınıfı öğrencilerine Türk bayrağı hediye etti. Türk Bayraklarını alan minik öğrenciler büyük coşku yaşadılar.

Haber Merkezi

Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, menteşe İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet Ortaokulu Anasınıfı öğrencilerine Türk bayrağı hediye etti.

2017 -2018 eğitim ve öğretim döneminin sorunsuz olarak başlayarak yine sorunsuz olarak tamamlanabilmesi amacıyla ülkemiz genelinde olduğu gibi Muğla’da da il genelinde birbirinden farklı güvenlik tedbirleri geçtiğimiz günlerde planlanarak uygulanmaya başlandı. Söz konusu güvenlik tedbirlerinden birisi de emniyet müdürlüğü görevlileri tarafından okulların idareci, öğretmen ve öğrencilerinin ziyaret edilmesiydi. Muğla Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurları Dumlupınar İlkokulu, Atatürk İlkokulu ve Türdü İlköğretim Okulu’nun ardından Cumhuriyet Ortaokulu’nu ziyaret ettiler

Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mehmet Temel ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’ın da katıldığı ziyarette Asayiş Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli de hazır bulundu. Okul ziyaretinde öncelikle Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’ın ve Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’nın iyi dilekleri okul müdürü, öğretmen ve öğrencilere iletildi. Ziyaret esnasında Anaokulu öğrencilerine çeşitli bilgiler veren emniyet görevlileri kendilerine, Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya tarafından hediye olarak gönderilen Türk Bayraklarını takdim ettiler. Görevli polislerden Türk Bayraklarını alan minik öğrenciler büyük bir coşku yaşadılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.