Öğrencilerden Gümüş’e ziyaret

Bu haber 22 Aralık 2016 - 0:06 'de eklendi ve 506 kez görüntülendi.

1-custom-1Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Harita ve Kadastro Meslek Yüksek Okulu öğrencileri beraberindeki Öğretim Görevlileri Feyzi Tezcan ve Fahriye Harmandalı ile birlikte Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret ettiler.

Haber Merkezi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Harita ve Kadastro Meslek Yüksek Okulu öğrencileri beraberindeki Öğretim Görevlileri Feyzi Tezcan ve Fahriye Harmandalı ile birlikte Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Öğretim Görevlisi Feyzi Tezcan Menteşede bir panel düzenlemek istediklerini ifade etti. Başkan Gümüş, “Belediye olarak üniversitemiz ile ortak olarak düzenlenecek her türlü projeye desteği vermeye hazırız” dedi.

Ziyarette öğrenciler ile sohbet eden Başkan Gümüş, “Okuduğunuz bölüm çok özel bir bölüm. Bunun farkında olarak kendinizi her zaman geliştiriniz” dedi.

Başkan Gümüş kendisinin de aynı meslek grubundan olduğunu belirterek, “Ben de Harita ve Kadastro Mühendisiyim. Sizlerle gibi okudum, çok çalıştım ve kendimi geliştirdim. Şuan Menteşe Belediye Başkanı olarak karşınızdayım. Sizlerde mezun olduktan sonra bir belediye başkanı olabilir, siyasete atılabilirsiniz. Bu da kendinizi geliştirmek, yeniliklere açık olmak ve yaşam boyu öğrenmeyi gerektirir. Yeter ki isteyin. Eğer gerçekten ister ve çalışırsanız, hayalini kurduğunuz meslekleri yapabilirsiniz” dedi.

Harita ve Kadastro Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Feyzi Tezcan öğrenciler ile birlikte birçok proje ve çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek, “Harita Metot Topluluğu öğrencilerimiz ile bir panel düzenlemek istiyoruz. Bu panelde Menteşe Belediyesi de paydaşlarımız arasında yer alırsa hem öğrencilerimiz, hem de Belediyemizin için faydalı olur diye düşünüyoruz” diye konuştu.

Öğrencilerin panel isteklerini kabul eden Başkan Gümüş, “Belediye olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Ayrıca panelde paydaş olmaktan da mutluluk duyarız” dedi.

Ziyarette Harita Metot Topluluğu ile bir süre sohbet eden Başkan Gümüş daha sonra öğrencilere içlerinde Menteşe’yi tanıtan afiş, broşür dergi ve tanıtım kitapçıklarının bulunduğu çantalardan hediye etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.