Öğrenciler tatilde ‘Olmazsa Olmaz’ı okuyacak « Hamle Gazetesi

Öğrenciler tatilde ‘Olmazsa Olmaz’ı okuyacak

Bu haber 22 Ocak 2019 - 1:15 'de eklendi ve 482 kez görüntülendi.

Kurumsal ve sosyal Davranış Kuralları, Usul Esastan Önce Gelir ve Olmazsa Olmaz kitaplarının yazarı, eğitimci Yazar İdris Koç, yarıyılın son günlerinde Fethiyeli öğrenciler ile buluştu.

Metin Karakoç

Kurumsal ve sosyal Davranış Kuralları, Usul Esastan Önce Gelir ve Olmazsa Olmaz kitaplarının yazarı, eğitimci Yazar İdris Koç, yarıyılın son günlerinde Fethiyeli öğrenciler ile buluştu.

Yazar İdris Koç, programın ilk gününde Fethiye Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Lisesi ve Seydikemer Kur’an Kursu öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrencilere hayatın olmazsa olmazları olan görgü ve nezaket kuralları ile temel iletişim usulleri konusunda bilgi veren İdris Koç, seminer sonunda bütün öğrencilere “Olmazsa Olmaz” kitabını imzaladı.

Fethiye Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Lisesi Müdürü Erdinç Yalçın, bütün öğrencilerin yarıyıl tatilinde bu kitabı okuyacaklarını ve ikinci dönemin ilk günü yapılacak sınavda dereceye giren öğrencilere okul idaresi olarak hediyeler vereceklerini söyledi.

İdris Koç, programın ikinci gününde ise Fethiye Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu, Karaçulha 15 Temmuz Şehitleri Kur’an Kursu ve Huriye Koyuncu Kur’an Kursu öğrencileri ile bir araya gelerek “Olmazsa Olmaz” kitabını imzaladı. Daha sonra veliler ile bir araya gelen yazar; öğrencilerin görgü, nezaket ve temel iletişim usulleri konusunda da yetiştirilmesinin öneminden bahsederek velilere önerilerde bulundu.

Karaçulha 15 Temmuz Şehitleri Kur’an Kursunda yapılan ve birinci dönem itibariyle başarılarıyla öne çıkan öğrencilere ödüllerinin de verildiği programa Fethiye Müftüsü Hamdi Uzunharman, Karaçulha 15 Temmuz Şehitleri Kur’an Kursu Müdürü Özer Koyuncu, Fethiye Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Lisesi Müdürü Erdinç Yalçın, Fethiye Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Ortaokulu Müdür Vekili Ufuk Türkyılmaz, Huriye Koyuncu Kur’an Kursu Müdürü Nesrin Türkmen, Evrensel Hafızlar Derneği Muğla Şube Başkanı Oğuzhan Okulu, öğrenciler ve veliler katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.